Українці на Іграх нескорених здобули 16 медалей

12:49 23.04.2022

22 квітня останній змагальний день України на Іграх нескорених у Гаазі. Українська збірна завершила змагання з 16 медалями, з яких п'ять золотих, п'ять срібних та шість бронзових.

Про це повідомляє Вінницька обласна рада.

Троє спортсменів завершили змагання, отримавши одразу дві медалі: Віктор Легкодух має "золото" та "срібло" у штовханні ядра та греблі, Ігор Галушка такі ж медалі взяв у двох видах веслування, Андрій Бадарак виграв "золото" та "бронзу" у плаванні.

Нагадаємо, Ігри нескорених – міжнародні змагання колишніх та чинних військовослужбовців, поранених або з інвалідністю на службі, цьогоріч проходили в Гаазі.

Юні “нивівці” вдома здолали конкурента в боротьбі за вихід до плей-офф
Вінничанки привезли медалі з Всеукраїнського турніру з художньої гімнастики «CRYSTAL CLUBS 2024»