У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка

У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка "швидкої"

12:36 23.03.2021

Від ускладнень, що були викликані коронавірусом, 22 березня померла 38-річна фельдшерка філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Вікторія Гусак. 

Внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померла наша колега – фельдшер філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Гусак Вікторія Василівна. Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати й висловлюємо наші співчуття родині й близьким. Вічна світла пам'ять медику, яка, рятуючи хворих від COVID-19, сама не змогла подолати недугу, – інформує Телеграм-спільнота "Жмеринський Гіппократ".

Нагадаємо, кількість смертей за добу зростає: на Вінниччині від ускладнень COVID-19 померли 20 людей.

Читайте також

Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі обставини з'ясовує поліція
У Вінницькому районі виявили тіло жінки у місцевій водоймі: обставини з'ясовує поліція
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пам'ять без кордонів у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Пам'ять без кордонів: у Калинівській громаді доглянули могилу херсонського ветерана
Детальніше
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше