У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка

У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка "швидкої"

12:36 23.03.2021

Від ускладнень, що були викликані коронавірусом, 22 березня померла 38-річна фельдшерка філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Вікторія Гусак. 

Внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померла наша колега – фельдшер філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Гусак Вікторія Василівна. Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати й висловлюємо наші співчуття родині й близьким. Вічна світла пам'ять медику, яка, рятуючи хворих від COVID-19, сама не змогла подолати недугу, – інформує Телеграм-спільнота "Жмеринський Гіппократ".

Нагадаємо, кількість смертей за добу зростає: на Вінниччині від ускладнень COVID-19 померли 20 людей.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше