У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка

У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка "швидкої"

12:36 23.03.2021

Від ускладнень, що були викликані коронавірусом, 22 березня померла 38-річна фельдшерка філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Вікторія Гусак. 

Внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померла наша колега – фельдшер філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Гусак Вікторія Василівна. Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати й висловлюємо наші співчуття родині й близьким. Вічна світла пам'ять медику, яка, рятуючи хворих від COVID-19, сама не змогла подолати недугу, – інформує Телеграм-спільнота "Жмеринський Гіппократ".

Нагадаємо, кількість смертей за добу зростає: на Вінниччині від ускладнень COVID-19 померли 20 людей.

Читайте також

Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Пішла з життя провідний фахівець Вінницького міського центру соціальних служб
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше