У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка

У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка "швидкої"

12:36 23.03.2021

Від ускладнень, що були викликані коронавірусом, 22 березня померла 38-річна фельдшерка філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Вікторія Гусак. 

Внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померла наша колега – фельдшер філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Гусак Вікторія Василівна. Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати й висловлюємо наші співчуття родині й близьким. Вічна світла пам'ять медику, яка, рятуючи хворих від COVID-19, сама не змогла подолати недугу, – інформує Телеграм-спільнота "Жмеринський Гіппократ".

Нагадаємо, кількість смертей за добу зростає: на Вінниччині від ускладнень COVID-19 померли 20 людей.

Читайте також

Денис Єршов із Козятинської громади: прощання з воїном
Воїн із Козятинської громади Денис Єршов помер під час служби у Сумах
Детальніше
На Вінниччині затримали рецидивіста підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
На Вінниччині затримали рецидивіста: підозрюють у вбивстві співмешканки під час сварки
Детальніше
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його живим коридором
Кулеметник із Вінниччини не повернувся з бою — громада зустріне його "живим коридором"
Детальніше
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Вінниця прощається з 24-річним добровольцем, який загинув на Запорізькому напрямку
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Пірнув і не виплив у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Пірнув і не виплив: у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Детальніше