У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка

У Жмеринці від ускладнень COVID-19 померла фельдшерка "швидкої"

12:36 23.03.2021

Від ускладнень, що були викликані коронавірусом, 22 березня померла 38-річна фельдшерка філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Вікторія Гусак. 

Внаслідок ускладнень від коронавірусної хвороби померла наша колега – фельдшер філії Жмеринської станції екстреної невідкладної допомоги Гусак Вікторія Василівна. Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати й висловлюємо наші співчуття родині й близьким. Вічна світла пам'ять медику, яка, рятуючи хворих від COVID-19, сама не змогла подолати недугу, – інформує Телеграм-спільнота "Жмеринський Гіппократ".

Нагадаємо, кількість смертей за добу зростає: на Вінниччині від ускладнень COVID-19 померли 20 людей.

Читайте також

З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази мати благає про допомогу
З могили загиблого вінницького захисника вкрали вази: мати благає про допомогу
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Сім родин полеглих захисників із Жмеринщини отримали посмертні нагороди
Детальніше
П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Водій механізованого підрозділу з Тульчинщини загинув на Донеччині
Детальніше
Загинув юний футболіст із Вінниці спільнота збирає кошти для родини
Загинув юний футболіст із Вінниці: спільнота збирає кошти для родини
Детальніше