Гайсинська лікарня отримала нову медичну апаратуру за 5,6 млн грн

Гайсинська лікарня отримала нову медичну апаратуру за 5,6 млн грн

12:22 23.03.2021

Гайсинська лікарня 23 березня отримала нове обладнання: апарат УЗД та рентген апарат вартість обладнання 5,6 млн грн.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці того ж дня повідомила голова місцевої райдержадміністрації Людмила Головашич.

За її словами, апаратуру встановлять у новому приймальному відділенні лікарні.

Обережно розвантажили обладнання, його підключенням будуть опікуватися спеціалісти. Це обладнання буде доступне всім пацієнтам і буде безплатним (оплачуватиме послугу Національна служба здоров‘я України), - читаємо у дописі.

Тепер у Гайсині очікують на новий Комп‘ютерний томограф.

Нагадаємо, у Ямпільській лікарні встановлять власний комп'ютерний томограф.

Читайте також

На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
У Ладижині 88-річна жінка знепритомніла в квартирі — рятувальники дісталися через балкон
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше