У Жмеринці планують “захистити” населення від високих тарифів на воду

У Жмеринці планують “захистити” населення від високих тарифів на воду

Вчора 16:23
93

У Жмеринці 13 січня відбулося спільне засідання дорадчих органів, на якому місцеві активісти спільно з представниками влади шукали шляхи зниження тарифів на водопостачання та водовідведення, при цьому збереження комунального підприємства.

На розгляд громадськості винесли лише одне питання – “Про результати перевірки КП “Жмеринкаводоканал” щодо достовірності встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення для населення”, - інформує місцеве видання Жмеринка.City.

Міський голова Анатолій Кушнір заявив, що місто не має права надавати фінансову допомогу підприємству на законодавчому рівні, однак можливості підтримки населення вже розглядаються у спеціальному положенні, яке планують винести на засідання сесії. 

Всі ви добре розумієте, що мені було б простіше і вигідно дати гроші для водоканалу з міського бюджету і поставити у цьому питанні крапку, однак ми не маємо права надавати понад 200 тисяч євро для комунального підприємства впродовж 3-х років. А за попередні роки з міського бюджету вже було виділено 4,66 млн грн на погашення боргів, 800 тис. грн – на модернізацію та 1,5 млн грн – поворотної фінансової допомоги. Далі Бюджетний кодекс поставив для нас шлагбаум, – повідомив міський голова Анатолій Кушнір.

Разом з тим він зауважив, що в міськраді Жмеринки розробляється Положення підтримки через адресну щомісячну допомогу та часткових компенсацій для малозабезпечених категорій населення. Це положення планують винести на засідання сесії для розгляду депутатів.

Нагадаємо, у ямпільському “Водоканалі” тепер новий керівник.

Читайте також
Завтра, 15 січня, мешканці  Стрижавки  тимчасово будуть без води
Детальніше
У Вінниці 14 січня припиняли гаряче водопостачання для кількох будинків
Детальніше
З наступного місяця ціну на газ зменшать
Детальніше
Слід за тарифами зростає вартість продуктів: ціна на курячі яйця "б'є рекорди"
Детальніше
Партія “Українська стратегія Гройсмана” вимагає від Уряду невідкладних заходів щодо зниження цін на газ
Детальніше
У ямпільському “Водоканалі” тепер новий керівник
Детальніше