У Вінницькому районі з річки дістали тіло 53-річного рибалки

У Вінницькому районі з річки дістали тіло 53-річного рибалки

15:41 05.02.2025

У Вінницькому районі з річки дістали тіло 53-річного рибалки. 

Про це 5 лютого інформує Головне управління ДСНС у вінницькій області. 

Сьогодні близько 13:00 в селищі Сутиски Вінницького району бійці ДСНС вилучили з річки Південний Буг людину без ознак життя. Як з’ясувалося, напередодні 53-річний чоловік пішов рибалити до водойми та не повернувся додому, – йдеться у повідомленні. 

Наразі обставини загибелі людини встановлюються слідчими Нацполіції.

Нагадаємо, у Вінниці з водойми дістали тіло 44-річного потопельника - знайшли на відстані чотирьох метрів від берега. Про це інформує головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Читайте також

Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше