У Вінниці відбувся хакатон з розвитку інтелектуального капіталу країни

У Вінниці відбувся хакатон з розвитку інтелектуального капіталу країни

14:45 16.06.2025

У Вінниці відбувся ІІ Український Хакатон з розвитку інтелектуального капіталу країни. Мета події – в інтенсивному форматі, використовуючи командну роботу, розробити нові креативні ідеї та їх прототипи, втілення яких сприятиме створенню ефективних рішень для розвитку і збереження інтелектуального капіталу в Україні.

Про це 17 червня інформують у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Захід об’єднав вмотивованих юнаків та дівчат віком від 14 до 21 року. У складі команд, за підтримки менторів, учасники формували завдання, працювали над розробкою креативних ідей і створенням їх прототипів, а фінальним етапом стали презентації перед комісією, яка й визначила найкращі рішення, - йдеться у повідомленні.

Учасники мали змогу не лише попрацювати над реальними кейсами, а й перейняти досвід провідних ІТ-практиків.

У Вінниці відбувся хакатон з розвитку інтелектуального капіталу країни

За оцінкою експертної комісії абсолютну перемогу здобула команда «Tetra». Окрім того, переможці серед кандидатів на участь у програмі «Українська ІТ-Сотня» отримали сертифікати на Гранти в 400 000 грн на навчання із супроводом до працевлаштування.

Захід став чудовою платформою щодо розробки інноваційних рішень для відновлення України та розвитку її майбутніх ІТ-фахівців, у тому числі гарною можливістю для тих, хто мріє про успішну кар’єру в ІТ, - додають організатори.

Нагадаємо, у Вінниці 27-29 червня відбудеться міський студентський хакатон «Hack4Impact». Його учасники шукатимуть інноваційні технологічні рішення для реальних викликів туристичної сфери Вінниці, а переможці розділять призовий фонд.

Читайте також

Вінницькі ліцеїсти опановують правила безпеки у віртуальній реальності
Вінницькі ліцеїсти опановують правила безпеки у віртуальній реальності
Детальніше
Срібло та бронза Ніцци як юні вінницькі гімнастки обійшли конкуренток із 20 країн світу
Срібло та бронза Ніцци: як юні вінницькі гімнастки обійшли конкуренток із 20 країн світу
Детальніше
Майбутні чемпіони серед нас як пройшов Central Bowl Schools 2026 для ліцеїв Вінниччини
Майбутні чемпіони серед нас: як пройшов Central Bowl: Schools 2026 для ліцеїв Вінниччини
Детальніше
Квиток у професійне майбутнє у Вінниці випустили перших сертифікованих знавців гостинності
Квиток у професійне майбутнє: у Вінниці випустили перших сертифікованих знавців гостинності
Детальніше
Битви роботів та місто 2050 року що конструювали юні вінничани на Vinnytsia RoboCamp
Битви роботів та місто 2050 року: що конструювали юні вінничани на Vinnytsia RoboCamp
Детальніше
Майбутні захисники гартують дух у Вінниці стартував міський етап легендарної гри «Сокіл»
Майбутні захисники гартують дух: у Вінниці стартував міський етап легендарної гри «Сокіл»
Детальніше