У Вінниці відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів

У Вінниці відбулося засідання комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів

10:49 08.04.2021

У Вінниці відбулося чергове засідання постійної обласної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів. На порядок денний було винесено 10 питань. 

Зокрема, депутати підтримали всі питання, які були ініційовані профільним департаментом, а саме питання: “Про внесення змін до статуту КНП “Вінницький обласний спеціалізований будинок дитини з ураженням  ЦНС та порушенням психіки” та внесення змін до Статуту КНП “Територіальне медичне об’єднання ”Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Також  під час засідання було розглянуто колективне звернення жителів села Мартинівка Жмеринського району щодо ліквідації амбулаторії загальної практики — сімейної медицини.

За словами директора департаменту охорони здоров’я та реабілітації  Ольги Задорожної, питання лежить в площині власника закладу – територіальної громади Жмеринщини.

Амбулаторія працює в сталому режимі, оснащена автоматизованими  робочими місцями, медичним та діагностичним обладнанням, інтернет-зв`язком, двома комплексами телемедичного обладнання, витратними матеріалами згідно з табелем оснащення, - додала керівник департаменту.  

Також профільна комісія  розглянула лист Представника Уповноваженого Верховної Ради України з дотримання прав людини в місцях несвободи за результатними моніторингового візиту до “Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені акад. Ющенка”.

Адміністрація закладу спільно з департаментом охорони здоров’я здійснили відповідні кроки для усунення недоліків у роботі лікарні. Основне - це оновлення матеріально-технічної бази закладу, а також сприяння облаштуванню інклюзивного простору для маломобільних пацієнтів та осіб з інвалідністю.

Нагадаємо, Плисківський інтернат перевірили - умови задовільні.