У Вінниці відбулася зустріч з представниками бізнесу Республіки Туреччина

У Вінниці відбулася зустріч з представниками бізнесу Республіки Туреччина

11:42 02.06.2021

1 червня голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий і його заступник Дмитро Чаленко зустрілися з делегацією представників бізнесу Республіки Туреччина, яку очолив ексмер міста Ізміт, ексдепутат Парламенту Туреччини Невзат Доган.

Учасники зустрічі відзначили позитивний досвід українсько-турецьких відносин у сфері культури та бізнесу та обговорили питання можливості реалізації на Вінниччині інвестиційних проєктів.

Символічно, що ваш візит відбувся саме в той час, коли більшість територіальних громад Вінницької області ухвалили Стратегії розвитку до 2030 року і розробили інвестиційні паспорти, що дозволить вести ефективний діалог з інвесторами, - наголосив Вячеслав Соколовий. - У нашому регіоні є все необхідне для реалізації інвестиційних проєктів: сприятливий бізнес-клімат, що підтверджено історією багатьох успішно працюючих в області підприємств з іноземними інвестиціями; нульова толерантність до корупції; трудові ресурси, які характеризуються високим рівнем кваліфікації; та навчальні заклади,  які можуть організувати навчальний процес навіть із елементами дуальної освіти.

Невзат Доган повідомив про свою зацікавленість у реалізації у Вінниці та Вінницькій області кількох проєктів. У першу чергу, йдеться про створення підприємства переробної галузі. Другим інвестпроєктом може стати заклад, який надає послуги в сфері медицини.

Ми  не вперше в Україні, - сказав Невзат Доган. – Тепер ми побачили Вінницю. Вона дуже чиста та комфортна. Одразу зрозуміло, що місто розвивається, бо в ньому працює хороша команда. Ви зустріли нас із відкритими руками та чистим серцем. І ми б хотіли працювати у вашому регіоні.

Вячеслав Соколовий підкреслив, що ефективне бізнес-партнерство має розвиватися саме на принципах довіри, і цей чинник на Вінниччині вже є для того, щоб іноземні інвестори розпочинали в нашій області нові  проєкти.

Мені відомий той факт, що Невзат Доган був не тільки протягом тривалого періоду представником органів місцевого самоврядування та брав активну участь у законодавчій діяльності своєї країни, але й був дотичний до реформи галузі охорони здоров’я в Туреччині, - сказав голова облради. - Сподіваюсь, що з таким великим досвідом Невзат Доган і його партнери зможуть побудувати ефективні підприємства саме на території нашої області, а ми як представники органів самоврядування, будемо максимально сприяти імплементації цих проєктів.

Сторони домовилися про наступні зустрічі, результатами яких мають стати конструктивні та взаємокорисні рішення.

Нагадаємо, у Вінниці побував Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні.

Читайте також

Нові проєкти та перспективи співпраці: до Вінниці завітала швейцарська делегація 
Детальніше
У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
У форматі В2В: у Вінниці відбувся Українсько-латвійський бізнес-форум
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше