У Вінниці проводжають останньою земною дорогою 42-річного оборонця

У Вінниці проводжають останньою земною дорогою 42-річного оборонця

09:10 13.08.2025

Олег Ільченко долучився до Збройних сил України влітку 2022 року. Воював у лавах 3 окремої бригади зв’язку. У званні старшого солдата виконував бойові завдання на ключових ділянках фронту. 

За сумлінне несення служби та особистий внесок у забезпечення боєздатності військ був нагороджений відзнакою Міністра оборони України «Хрест військ зв’язку та кібербезпеки», а також грамотою командування частини. 

Загинув 7 серпня поблизу села Мар’їне Сумської області. Воїну навічно залишилося 42 роки.

Загибель Олега стала важкою втратою для всіх його побратимів. Переказують, він був не лише вправним та професійним воїном, а й тим, хто заряджав своєю безстрашністю та завдяки позитивному налаштуванню вмів підняти бойовий дух.

Народився Олег Ільченко 10 травня 1983 року в Миколаєві, звідки незабаром його родина переїхала до Вінниці. Тут закінчив загальноосвітню школу №4. Все життя працював водієм. Плекав сім’ю, в якій разом із дружиною виховував донечку, допомагав матері.

Олег був людиною веселої вдачі. Він за жодних обставин не опускав руки та не впадав у відчай. Всіх підтримував та оберігав, був найкращим у світі чоловіком та батьком, сином та братом… – розповідає дружина Небесного Воїна Наталія.

Прощання з Героєм

  • Церемонія прощання з Олегом Ільченком відбудеться об 11:00 – за адресою: пров. Пластовий, 42 (живий коридор від вул. Д. Нечая) та о 12:00 – у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. 
  • Поховають воїна на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок о 13:00.

Нагадаємо, на війні загинув 37-річний хоробрий воїн з Немирівської громади Іван Столяренко. Про це інформує Немирівська міська рада.

Читайте також

Імена героїв на прапорах вулицями Вінниці проїде особлива колона пам’яті
Імена героїв на прапорах: вулицями Вінниці проїде особлива колона пам’яті
Детальніше
Вінницький ліцей передав нацгвардійцям дрони та потужні генератори
Вінницький ліцей передав нацгвардійцям дрони та потужні генератори
Детальніше
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Наслідки атаки БпЛА на Вінниччину: пошкоджено житловий будинок та агропідприємство
Детальніше
Поліція Вінниччини б’є на сполох на дорогах області масово травмуються діти-водії
Поліція Вінниччини б’є на сполох: на дорогах області масово травмуються діти-водії
Детальніше
Понад рік у пеклі полону юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Понад рік у пеклі полону: юний захисник із Вінниччини отримав нагороду від Головнокомандувача
Детальніше
Україну атакує цілий рій дронів Вінниччина прямо на шляху атаки ворожих БпЛА
Вінниччина на шляху атаки ворожих БпЛА: країну атакує рій ворожих дронів
Детальніше