У Вінниці, Козятині, Ладижині газовики зафіксували пошкодження мережі

У Вінниці, Козятині, Ладижині газовики зафіксували пошкодження мережі

10:32 07.04.2021
136

Останнім часом значно почастішали пошкодження газопроводів сторонніми особами при проведенні земляних робіт. Це викликає неабияку стурбованість АТ “Вінницягаз”.

Самовільні земляні роботи без погодження із газовиками можуть спричинити пошкодження та аварійні ситуації на газопроводах. Лише за останній місяць на газових мережах Вінниччини сталося чотири пошкодження підземних мереж внаслідок виконання земляних робіт без погодження з АТ “Вінницягаз”. Зокрема, два випадки у Вінниці, ще два – у Козятині та Ладижині.

Як наслідок – вимушена аварійна зупинка подачі газу споживачам, невідкладний ремонт пошкоджених ділянок мереж. Після цього має бути проведена перевірка мереж на герметичність та пуск газу споживачам. Усі витрати відшкодовують винні особи. Крім того, сплачують штраф.

Відтак, АТ “Вінницягаз” вкотре нагадує, що земляні роботи в охоронних зонах газорозподільних мереж можуть проводитися лише за попереднім погодженням АТ “Вінницягаз” як Оператора ГРМ та після отримання дозволу на їх проведення.

Нехтування правилами безпеки на практиці загрожує виникненням надзвичайних ситуацій, вибухами та пожежами. Не ризикуйте, не наражайте на небезпеку себе та інших! Дотримуйтесь правил користування газом та режиму проведення робіт в охоронних зонах газопроводів.

При виникненні аварійних ситуацій, або якщо ви відчули запах газу, викликайте аварійно-диспетчерську службу “104”. Всі виклики безплатні. Служба “104” працює цілодобово та без вихідних.

Нагадаємо, нові послуги компанії "Вінницягаз" - продаж газового обладнання та газифікація "Під ключ".

Читайте також
Турбота про безпеку
Детальніше
У Тростянці Opel зіткнувся з опорою - водій і пасажирка у лікарні
Детальніше
У Вінниці водій Renault збив трьох студенток на переході
Детальніше
При в’їзді в Ямпіль Opel зіткнувся з електроопорою - загинула пасажирка
Детальніше
Суд продовжив запобіжний захід водійці, яка збила дитину у Вінниці на вулиці Богуна
Детальніше
На Вінниччині в результаті аварії розгерметизувалась цистерна з пальним
Детальніше