У Турбові та Вінницькому районі буде гучно — підриватимуть породу

У Турбові та Вінницькому районі буде гучно — підриватимуть породу

14:58 23.09.2023

У Турбові та Вінницькому районі буде чутно гучні вибухи — підриватимуть породу на місцевому кар'єрі.

Про це інформує департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту Вінницької обласної військової адміністрації.

26 вересня у проміжку часу між 08:00 та 17:00 на Турбівському родовищі гранітів філія «Вінницький спецкар’єр», яке розташоване в смт Турбів буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід. Роботи будуть проводити аби забезпечити виробництво гранітної продукції цим підприємством, — йдеться у повідомленні.

Аби попередити населення про проведення вибуху підприємство використає звукові сигнали, що встановлені для такого виду робіт:

  • Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;
  • Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;
  • Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

Мешканців смт Турбів та Вінницького району просять зберігати спокій.

Нагадаємо, мешканців Вінницького та Жмеринського районів попереджають про вибухи — підриватимуть породу на Демидівському родовищі. Про це інформує департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами обласної військової адміністрації.

Читайте також

Новий цех та мільйонні інвестиції відома вінницька фабрика запускає виробництво сидру
Новий цех та мільйонні інвестиції: відома вінницька фабрика запускає виробництво сидру
Детальніше
Вінниця інвестує у ветеранів чверть мільйона на бізнес та нові умови отримання ваучерів
Вінниця інвестує у ветеранів: чверть мільйона на бізнес та нові умови отримання ваучерів
Детальніше
Кавовий бізнес під час кризи від відкриття першої кав’ярні до масштабування бізнесу
Кавовий бізнес під час кризи: від відкриття першої кав’ярні до масштабування бізнесу
Детальніше
Від трагедії у Вінниці до фінішу в Бостоні незламний Ромчик Олексів пробіг марафон заради порятунку дітей
Від трагедії у Вінниці до фінішу в Бостоні: незламний Ромчик Олексів пробіг марафон заради порятунку дітей
Детальніше
Норвезький бізнес приглядається до Вінниці які проєкти найбільше вразили іноземних партнерів
Норвезький бізнес налагоджує контакти у Вінниці: які проєкти найбільше зацікавили іноземних партнерів
Детальніше
Без паніки мешканців Вінницького району попереджають про планові вибухові роботи
Без паніки: мешканців Вінницького району попереджають про планові вибухові роботи
Детальніше