У Вінниці стартував розіграш Кубка України зі стрільби кульової

14:50 23.09.2023

У Вінниці 23 вересня стартував розіграш Кубка України зі стрільби кульової. Захід почався на спортивних спорудах Вінницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо».

Про це інформує офіційний сайт Відділення НОК України у Вінницькій області.

Організація «Динамо» отримала статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки. Впродовж 2019-2023 року тут вже провели 21 чемпіонат України зі стрільби кульової, чотири Кубки «Поділля» ім.Мельника зі стрільби кульової, в яких брали участь, крім збірних команд областей України, команди з Вірменії та Молдови, — йдеться у повідомленні.

Крім цього провели 27 начально-тренувальних зборів збірної команди України зі стрільби кульової зі спеціальної підготовки до Олімпійських ігор, міжнародних змагань та фіналів Кубка світу. Також тут вже встановили сім рекордів України.

Нагадаємо, на чемпіонаті світу з кульової стрільби вінничани Данило Даніленко та Валентина Гончарова вибороли золоті медалі у стрільбі з пневматичної гвинтівки по рухомій мішені. Про це повідомили у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

"Динаміада-2023": поліцейські Вінниччини вибороли "срібло" з кульової стрільби. У змаганнях, які ініціювала та організувала Вінницька обласна організація ФСТ "Динамо України", взяли участь шість команд із різних силових структур.

Детальніше
Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу