У Сутисківській громаді понад тисяча дітей залишилися без соціального захисту

У Сутисківській громаді понад тисяча дітей залишилися без соціального захисту

10:30 24.01.2022

У Сутисківській селищній раді прокуратура виявила порушення Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей".

У Сутисківській громаді не створили у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей. Такою бездіяльністю порушили права та законні інтереси 1210 дітей, які проживають на території Сутисківської територіальної громади, серед яких 29 дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах, п'ять усиновлених дітей, вісім дітей, позбавлених батьківського піклування, та одна дитина-сирота.

Прокуратура звернулась до Вінницького окружного адміністративного суду з позовом до Сутисківської селищної ради про визнання протиправною бездіяльності та зобов’язання створити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей. Вінницький окружний адміністративний суд позов задовольнив у повному обсязі, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Сутисківська селищна рада прийняла рішення про створення у складі виконавчих органів ради служби у справах дітей, сім’ї та молоді, та 13 січня службу зареєстрували як юридичну особу.

Нагадаємо, у Вінницькій територіальній громаді затвердили нову програму соціального захисту дітей. Працюватимуть з дітьми та їхніми родинами, дітьми-сиротами.

Читайте також

У Вінниці проведуть майстер-клас з виготовлення літаків для татусів та дітей
У Вінниці проведуть майстер-клас з виготовлення літаків для татусів та дітей
Детальніше
На Вінниччині судитимуть завідувача медичної частини
На Вінниччині судитимуть завідувача медичної частини
Детальніше
Планування вагітності та репродуктивне здоров'я Поради від лікарки акушер-гінеколога Юлії Гарнець
Планування вагітності та репродуктивне здоров'я. Поради від лікарки акушер-гінеколога Юлії Гарнець
Детальніше
ШАНС НА ВИПРАВЛЕННЯ на Вінниччині з підлітками, які скоїли кримінальні злочини працюють медіатори
Шанс на виправлення: на Вінниччині з підлітками, які скоїли кримінальні злочини працюють медіатори
Детальніше
Новий VinSmart Центр у Вінниці психологічна підтримка та гуртки для майже 2 тисяч дітей
Новий VinSmart Центр у Вінниці: психологічна підтримка та гуртки для майже 2 тисяч дітей
Детальніше
Вінницькі прокурори повідомили про підозру жителю Слов’янська, який співпрацював з ворогом
Вінницькі прокурори повідомили про підозру жителю Слов’янська, який співпрацював з ворогом
Детальніше