У селі Прилуцьке в Калинівській громаді будують водогін
У селі Прилуцьке Калинівської міської територіальної громади триває будівництво водогону. Його будують господарським способом - спільними зусиллями жителів села та міської ради.
Про це 3 квітня інформує Вінницька міська рада.
У міську раду звернулися жителі села Прилуцьке. За останні роки вода у криницях зникає. Мешканці села, а більшість із них - люди пенсійного віку не мають фінансової можливості будувати індивідуальні свердловини. Тому вирішили побудувати водогін господарським способом, - розповів Калинівський міський голова Василь Поліщук. - Відзначу високу активність жителів села, які щиро вболівають за розпочату справу та допомагають в її реалізації.
![У селі Прилуцьке в Калинівській громаді будують водогін](/sites/default/files/styles/compressor/750x982/inline-images/434721083_742505708056577_2195483130499421824_n.jpg?itok=poU8yV0C)
Загальна протяжність майбутнього нового водогону становить три кілометри. Він забезпечить водою 58 домогосподарств. Вже прокопали близько одного кілометра траншей та змонтували труби.
Нагадаємо, у Вінниці стався сильний аварійний витік на водогоні діаметром 600 мм. Про це повідомили на сторінці "Вінницяоблводоканалу".