Судитимуть посадовців з Вінниччини - спричинили 5 млн грн збитків на торгівлі зерном

Судитимуть посадовців з Вінниччини - спричинили 5 млн грн збитків на торгівлі зерном

16:05 03.04.2024

Прокурори Вінницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт щодо виконувача обов’язків директора, інженера та головного бухгалтера державного підприємства на Вінниччині за обвинуваченням у розтраті чужого майна.

Службові особи одного з державних підприємств Національної академії аграрних наук України, з корисливих мотивів, зловживаючи службовим становищем, вчинили розтрату майна підприємства. Спільники протягом 2023 року здійснювали реалізацію зернових (пшениця, соняшник, кукурудза) за цінами, значно нижчими за середньоринкові, вузькому колу "зацікавлених" покупців. 

Унаслідок злочинних дій вказаних осіб державному підприємству завдано збитків на суму понад п'ять млн грн. За клопотаннями прокурора судом фігурантів відсторонено від займаних посад та щодо них застосовано запобіжні заходи, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Вказані злочини караються позбавленням волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, прокурори Спеціалізованої екологічної прокуратури Вінницької обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього директора Могилів-Подільського лісового господарства за обвинуваченням у перевищенні службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки.

Читайте також

Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Скандал у лікарнях Вінницької області: хірурги та директори медзакладів заробляли на «липових» діагнозах
Детальніше
«Драгер» зашкалював під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
«Драгер» зашкалював: під Вінницею 42-річна керманичка вразила ступенем сп’яніння
Детальніше
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
На трасі під Вінницею зупинили водія з «чужими» правами
Детальніше
Нервовий водій і повна сумка гранат на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Нервовий водій і повна сумка гранат: на трасі у Вінницькій області зупинили небезпечне авто
Детальніше
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Вінниця інвестує у ДНК-лабораторію: 1,8 мільйона на ідентифікація загиблих і докази воєнних злочинів рф
Детальніше