У Мурованих Курилівцях шкільний тендер довелось оскаржувати у судах

У Мурованих Курилівцях шкільний тендер довелось оскаржувати у судах

11:24 07.06.2021

За наполегливої позиції органів прокуратури у повному обсязі задоволено позовну заяву Могилів-Подільської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління Північного офісу Держаудитслужби про визнання договорів про закупівлю товарів за бюджетні кошти недійсними та застосовано наслідки їх недійсності.

Нагадаємо, що відділом освіти Мурованокуриловецької райдержадміністрації, з метою уникнення процедури відкритих торгів та застосування Закону України “Про публічні закупівлі”, здійснено закупівлю шкільних меблів для навчальних закладів району шляхом поділу предмету закупівлі на частини ‒ парти та стільці. Встановлено, що предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики різняться з вимогами тендерної документації. Парти та стільці не відповідають вимогам Нової Української школи за лінійними розмірами шкільних меблів для початкових класів.

Не погоджуючись із рішеннями судів першої та апеляційної інстанцій, якими відмовлено в задоволенні позову, прокурором оскаржено їх у касаційному порядку, - інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду з урахуванням обґрунтованої та принципової позиції прокуратури ухвалив нове рішення та у повному обсязі задовольнив позовну заяву Могилів-Подільської місцевої прокуратури.
 
Нагадаємо, у Вінниці вагітній жінці присудили 120 годин суспільно корисних робіт - втрутилась прокуратура.

Читайте також

Три громади на Вінниччині зобов'язали створити органи охорони культурної спадщини
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Війна та освіта: як Вінниці вдалося успішно адаптувати навчальні заклади до нових реалій
Детальніше
Не всі випускники мусять складати національний мультипредметний тест
Детальніше
Вінниця та Києво-Могилянська академія уклали Меморандум про співпрацю
Детальніше
Розвиток міжнародного освітнього обміну: делегація з Франції та Німеччини відвідала Вінницю
Детальніше