До Вінниці з робочим візитом завітали французькі експерти
Сьогодні, 7 червня, стартував триденний робочий візит до Вінниці французьких експертів. Це топ-менеджери інноваційних компаній у сфері інжинірингу, агротехнологій, екології, а також фахівці спеціалізованого агропромислового університету.
Про це на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
![До Вінниці з робочим візитом завітали французькі експерти](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1361/inline-images/197225840_1960012887483131_355035668655049565_n.jpg?itok=7stjcIn0)
Розвиваємо партнерство, розпочате між Вінницею і Діжоном 2019 року. Приємно, що наша співпраця поширилася на рівень регіонів - між Вінниччиною та Бургундією-Франш-Конте, а також підтримується Міністерством закордонних справ Франції, - повідомив мер.
Майже два роки спільної комунікації з французькими партнерами були продуктивними навіть в умовах пандемії. Визначені 4 напрямки роботи. Це покращення системи водопостачання у Вінниці, створення аграрного кластеру та агрохабу, розробка стратегії зрошення для сільського господарства. У ході візиту планують конкретизувати спільні дії по кожному з компонентів.
![До Вінниці з робочим візитом завітали французькі експерти](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1361/inline-images/197602891_1960012854149801_1520361958222824911_n.jpg?itok=aWgba5Fi)
Вже сьогодні ми активно займаємось інноваційним проектом агрохабу. На облаштування приміщення на базі Вінницького національного аграрного університету передбачили 1,5 млн грн як внесок нашої громади. Наша мета - використати науковий потенціал Вінниці та Діжона, щоб спільно займатися питаннями продовольчої безпеки та екологічного сільського господарства. Це сучасні світові тренди, які важливі для подальшого економічного зростання всього регіону.
![До Вінниці з робочим візитом завітали французькі експерти](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1361/inline-images/197719439_1960012817483138_5707549680927843661_n.jpg?itok=Uc7RRWhY)
Сподіваюсь, що Вінниця залишить гарні враження нашим гостям, а також ще раз підтвердить репутацію надійного та відкритого до новацій партнера, - написав Сергій Моргунов.
![До Вінниці з робочим візитом завітали французькі експерти](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1361/inline-images/198595216_1960012834149803_7818984413188324010_n.jpg?itok=5mcgISQl)
Нагадаємо, Сергій Моргунов: Співпраця Вінниці з французьким Діжоном виходить на новий етап