У Мурафській громаді відкрили реабілітаційний майданчик

У Мурафській громаді відкрили реабілітаційний майданчик

21:32 17.12.2025

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий із робочою поїздкою побував у Мурафській громаді. Із Мурафським сільським головою Олегом Літвіненком він оглянув новий реабілітаційний майданчик.

Його облаштували у селі Пеньківка в рамках реалізації проєкту «Реабілітаційний майданчик для відновлення та реабілітації військовослужбовців та демобілізованих осіб», який став переможцем конкурсу обласної Ради «Безпечні стійкі громади» за напрямом «Турбота».

Про це 17 грудня інформує Вінницька облрада.

Мурафський сільський голова Олег Літвіненко розповів, що в Пеньківці проживають військові з інвалідністю, і такий простір – важливий не тільки для їхньої фізичної реабілітації, але й для ментального відновлення та соціалізації.

Ми взяли участь у конкурсі обласної Ради «Безпечні стійкі громади», перед цим порадилися з депутатським корпусом, мешканцями села й військовослужбовцями щодо створення спеціального майданчика. Відкритий простір зі спеціалізованими тренажерами надає можливість проводити реабілітаційні заняття на свіжому повітрі, зменшувати рівень тривожності, підтримувати процес самореабілітації та повернення до повноцінного життя, – сказав Олег Літвіненко. – Поруч із майданчиком реабілітаційним удосконалюється та наповнюється і спортивний. Крім військовослужбовців, там зможе займатися і молодь.

У Мурафській громаді відкрили реабілітаційний майданчик

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що турбота про військових, ветеранів та їхні родини – один із пріоритетів.

Реабілітаційний майданчик і спортивне поле створюють належні умови для жителів Мурафської громади, при цьому враховані потреби наших захисників, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Ми вже були в селі, коли тільки починалося будівництво, і сьогодні бачимо результат. Дякую всій громаді, кожному, хто долучався до створення цього простору, тому що зроблено справді багато. Важливо, що брали участь і місцеві жителі, і працівники сільської ради, і сільський голова. До створення майданчика долучилися благодійники громади. Люди підійшли відповідально до реалізації цього проєкту.

Загальний бюджет проєкту склав 2 045 805 грн (894 058 грн – з обласного бюджету та 1 141 791 грн – з місцевого).

Нагадаємо, забезпечення безбар’єрного доступу до послуг — у пріоритеті. Вінницькі міграційники допомагають ветеранам виїхати на реабілітацію за кордон.

Embedded thumbnail for У Мурафській громаді відкрили реабілітаційний майданчик

Читайте також

Дрон за 460 тисяч Тульчинська громада подарувала військовим «очі в небі»
Дрон за 460 тисяч: Тульчинська громада подарувала військовим «очі в небі»
Детальніше
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
У Барському коледжі відкрили мурал на честь Героя-випускника
Детальніше
Зник у бою, але не забутий захисника з Тульчинщини нагородилт від імені Президента
Зник у бою, але не забутий: захисника з Тульчинщини нагородилт від імені Президента
Детальніше
Понад 2 мільйони на дрони Вінниччина підтримала захисників Покровського напрямку
Понад 2 мільйони на дрони: Вінниччина підтримала захисників Покровського напрямку
Детальніше
Вінницький благодійний фонд передав 12 інвалідних колясок університету в Переяславі
Вінницький благодійний фонд передав 12 інвалідних колясок університету в Переяславі
Детальніше
На Тульчинщині повідомили про загибель молодого командира взводу ударних БпЛА
На Тульчинщині повідомили про загибель молодого командира взводу ударних БпЛА
Детальніше