У Могилеві-Подільському відбувся відкритий шаховий чемпіонат

12:58 12.08.2022

Традиційний Всеукраїнський командний відкритий шаховий чемпіонат у Могилеві-Подільському зібрав як завжди доволі сильний склад учасників. На старт вийшли міжнародний гросмейстер з Хмельницького Любомир Михалець та ціла низка майстрів спорту і міжнародного класу з Вінниці та Дніпра, близько двох десятків кандидатів у майстри.

Загалом змагалися 20 команда із Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської областей та Києва. В кожній із них виступали по два гравці; допускалися й заміни. Призери визначалися після 10 турів.

Високий клас підтвердила команда з Хмельницького - вона стала чемпіоном. Друге місце виборола команда Вінницької шахової школи. А от третє місце вибороти найбільше шансів мала команда Дніпра, але в останньому турі їм підніжку підставила молодіжна команда Вінниці до 12 років, тим самим допомігши старшим колегам команді Вінниці вибороти бронзу. Отож, в Дніпровців дерев'яна медаль, 5 місце в Кудлаїв, 6 – Жмеринка.

Приз серед кращих команд Вінницької області, які не потрапили в основні призи виборола команда Калинівки, і спеціальний приз від організаторів був вручений молодіжній команді Вінниця-12.

Нагадаємо, п’ятирічний шахіст Артем Кучер міряється силами з любителями інтелектуальної гри на площі Костянтина Могилка. Тут просто неба влаштували шаховий турнір. Все для того, аби зібрати гроші на допомогу захисникам.