“U-LEAD з Європою” допоможе вінницьким громадам сформувати спроможні мережі освіти

“U-LEAD з Європою” допоможе вінницьким громадам сформувати спроможні мережі освіти

11:22 16.04.2021

Завершився конкурсний відбір громад для участі у програмі підтримки у формуванні спроможних мереж освіти та первинної медицини, яку надаватиме Програма “U-LEAD з Європою”.

На Вінниччині п’ять громад отримають експертну підтримку від Програми - це Стрижавська та Вороновицька у формування спроможної мережі первинної медицини, а Піщанська, Чернівецька та Станіславчицька у формування спроможної освітньої мережі. Фахівці громад отримають можливість пройти навчання, обмінятись досвідом із колегами з громад, що вже сформували спроможні мережі, здійснити віртуальні візити в такі громади, отримати консультативну підтримку експерта на етапі планування та формування мережі та провести зустріч з обміну досягненнями (наприкінці року після завершення формування мереж).

Спроможні мережі закладів освіти та первинної медицини дозволяють підвищити якість відповідних послуг для жителів громади, та забезпечити фінансову ефективність відповідних закладів. Ці п’ять громад отримали можливість пройти інтенсивний курс з формування мереж використовуючи найкращий досвід, - наголошує Віталій Швець, керівник Вінницького регіонального офісу Програми “U-LEAD з Європою”.

Для участі у програмі з усієї країни відібрано 91 громаду, населення яких не перевищує 50 тис. жителів. Одна громада може взяти участь в робочій групі із формування лише однієї мережі. Навчання відбуватиметься онлайн, розпочнеться в травні та триватиме до кінця 2021 року. Усі заходи є безплатними для учасників.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку “U-LEAD з Європою” спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.

Нагадаємо, шість громад Могилів-Подільського району перемогли у конкурсі програми "U-LEAD з Європою".

Читайте також

Завершився стипендіальний конкурс для молоді від "Подільської громади"
Детальніше
Мери міст-побратимів Нансі, Карслруе та Вінниці зустрілися із представниками громадської думки
Детальніше
До Дня Європи у Вінницькій громаді провели низку культурних заходів
Детальніше
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Детальніше
У Вінниці стартував конкурс інноваційних екологічних проєктів «Екотопія Поділля»
Детальніше
У Вінниці планують відкрити Офіс агентства місцевої демократії (ALDA)
Детальніше