У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції

У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції

12:37 10.06.2024

Розпочав роботу новостворений батальйон патрульної поліції з обслуговування населення Хмільницького району управління патрульної поліції у Вінницькій області.

З цієї нагоди на Вінниччині побували заступник Голови Національної поліції — керівник патрульної поліції генерал поліції третього рангу Олександр Фацевич, начальник Департаменту патрульної поліції генерал поліції третього рангу Євгеній Жуков, керівник відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Джошуа Тембладор та спеціалісти з правоохоронних питань Посольства США в Україні.

У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції

Заступник Голови Національної поліції Олександр Фацевич зазначив, що створення такого підрозділу патрульної поліції важливе для Вінниччини.

Він обслуговуватиме увесь Хмільницький район. Попри жорстоку війну, продовжуємо удосконалюватися та змінювати підходи до роботи. Бо головне завдання поліцейських – захищати мирне населення, – сказав керівник патрульної поліції.

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков зазначив, що лави Нацполіції України поповнили молоді вмотивовані люди.

Ми формуємо нові підрозділи, розвиваємось. Зараз на фронті воюють підрозділи Національної поліції «Лють», «Еней» та «Цунамі». Кожен день вони знищують ворога, –  підкреслив Євгеній Жуков. – Водночас маємо патрулювати вулиці наших міст, захищати й оберігати жителів – дітей, літніх людей, жінок. Відповідальність за їх спокій лежить на нас.

У Хмільницькому районі запрацював новостворений батальйон патрульної поліції

Заступник голови обласної Ради Анатолій Ткач зазначив, що такий проєкт є важливим та вчасним для громад Вінниччини.

Реформування поліції в Україні продовжується. Попри війну, поліція змінюється і стає ефективнішою, – зауважив Анатолій Ткач. – Зараз на території області успішно реалізовується низка проєктів. Наприклад, «Поліцейський офіцер громади», який вже продемонстрував свою дієвість. Система Custody Records – проєкт, який забезпечує дотримання прав затриманих осіб та убезпечує від звинувачень у порушенні прав людини. Тепер – створення нового підрозділу поліції. 

Зараз новостворений підрозділ налічує 141 поліцейського, 23 з яких – учасники бойових дій. Усі вони забезпечуватимуть публічну безпеку та порядок у найвіддаленіших від районного центру громадах.

Нагадаємо, Вінницькі патрульні зупиняють водіїв, чиї вантажі не вписуються у стандарти перевезень - лише за одну добу винесли десять постанов щодо порушення правил. Про це інформує патрульна поліція Вінницької області.

Читайте також

У Вінниці зупинили водія з підробним водійським посвідченням
Детальніше
У Вінниці вночі патрульні зупинили п'яного 45-річного водія-хулігана
Детальніше
Вінницька поліція встановлює місцеперебування Сергія Скобелєва
Детальніше
У Вінниці 17-річний мотоцикліст збив трирічну дівчинку
Детальніше
Шість років за ґратами присудили наркозбувачу, який зробив у Вінниці 25 “закладок”
Детальніше
У Калинівці водійка Volkswagen збила 76-річного велосипедиста
Детальніше