У Калинівці в громадський ставок запустили новий зарибок

У Калинівці в громадський ставок запустили новий зарибок

17:03 18.11.2024

У Калинівці в громадський ставок запустили новий зарибок. Так сподіваються розширити можливості військовослужбовців відпочити з вудкою біля водойми.

Про це 18 листопада інформує Калинівська міськрада.

У Калинівській громаді продовжують зариблювати водойми. Більше тонни зарибка надав Пиківський рибцех. Зарибок випустили у спиртзаводський ставок, - йдеться у повідомленні.

У Калинівці в громадський ставок запустили новий зарибок

В першу чергу зариблення проводять для того, щоб військовослужбовці, які полюбляють риболовлю, мали можливість відпочити з вудкою біля водойми. Адже любительське рибальство широко використовується як ефективний засіб рекреаційної реабілітації.

Така реабілітація є складовою соціально-психологічної реабілітації, де замість лікарняних стін - риболовля. Фізичні терапевти певні, що риболовля, як реабілітація позитивно впливає на емоційний стан бійців, допомагає їм максимально розслабитись, а ще сприяє здоровому сну, - читаємо у повідомленні.

Нагадаємо, ще тонну зарибку запустили у спиртзаводський ставок. На прохання Калинівського міського голови Василя Поліщука зарибок для зариблення водойм благодійно надав Пиківський рибцех, яким керує Володимир Коваль.

Читайте також

Прикордонник з Тульчинської громади загинув, захищаючи країну на Сумщині
Прикордонник з Тульчинської громади загинув, захищаючи країну на Сумщині
Детальніше
Трагедія на воді у Вінниці місцеві жителі виявили 55-річну потопельницю
Трагедія на воді у Вінниці: місцеві жителі виявили 55-річну потопельницю
Детальніше
Тривалий час вважався зниклим безвісти підтвердилася загибель захисника з Калинівської громади Олександра Степанюка
Тривалий час вважався зниклим безвісти: підтвердилася загибель захисника з Калинівської громади Олександра Степанюка
Детальніше
Молодший сержант з Вінниччини посмертно нагороджений указом Президента
Молодший сержант з Вінниччини посмертно нагороджений указом Президента
Детальніше
Новоросійськ у вогні Україна вперше об'єднала 15 видів зброї в одній операції
Новоросійськ у вогні: Україна вперше об'єднала 15 видів зброї в одній операції
Детальніше
Юні вітрильники Вінниці змагалися на Кубку Миколаївщини «Тилігул Геймс»
Юні яхтсмени Вінниці змагалися на Кубку Миколаївщини «Тилігул Геймс»
Детальніше