Тонну зарибку випустили у спиртзаводський ставок в Калинівці
Ще тонну зарибку запустили у спиртзаводський ставок. На прохання Калинівського міського голови Василя Поліщука зарибок для зариблення водойм благодійно надав Пиківський рибцех, яким керує Володимир Коваль.
Про це 10 квітня інформує Калинівська міська рада.
Навесні у водоймах починається нерест риби, тому з 1 квітня у рибогосподарських водних об'єктів України вводиться щорічна весняно-літня нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Втім вже влітку калинівські рибалки матимуть змогу гарно відпочити та насолодитися гарним уловом, - йдеться у повідомленні.
![Тонну зарибку випустили у спиртзаводський ставок в Калинівці](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1066/inline-images/tonnu-zaribku-vipustili-u-spirtzavodskiy-stavok-v-kalinivci-3.jpg?itok=wF6FbNu_)
![Тонну зарибку випустили у спиртзаводський ставок в Калинівці](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1066/inline-images/tonnu-zaribku-vipustili-u-spirtzavodskiy-stavok-v-kalinivci-4.jpg?itok=BPg4-mPl)
Нагадаємо, у Калинівській громаді провели перший етап зариблення міських ставків. Понад дві тонни зарибка випустили у чотири ставки в Калинівці.
У Вінницькому терцентрі літніх людей навчають англійської мови
Представництво Вінниці в Брюсселі залучає міжнародних партнерів до співпраці