У Сальнику висадили трояндову Алею слави полеглим Героям

У Калинівці озеленили територію ліцею - висадили понад дві тисячі туй

09:40 02.05.2024

Впродовж шести днів у ліцеї № 1 в Калинівці кипить робота. Учні 9-11 класів разом із вчителями та технічними працівниками висадили понад дві тисячі саджанців рослин родини кипарисових.

Усі туї надала безплатно приватна підприємниця Галина Гедз, яка разом з родиною займається вирощуванням декоративних рослин.

Ми щиро вдячні нашим благодійникам та усім, хто долучився до роботи, - каже директорка ліцею №1 м.Калинівка Світлана Павлуник. - Коли нам запропонували безплатні саджанці, ми відразу ж погодилися. Але  й не уявляли, що їх буде так багато. І коли нам завезли п’ять причепів саджанців, ми вирішили озеленити усю територію ліцею. Підійшли до роботи творчо, спочатку спроєктували наше нове зелене подвір'я, а тепер триває колективне обговорення майбутньої назви цієї озелененої території. На сто відсотків вона буде пов’язана із нашим бажанням миру та перемоги.

У Калинівці озеленили територію ліцею - висадили понад дві тисячі туй

Роботи з озелененням навчального закладу тривають. Окрім саджанців туй тут висадили квіти, доглядають за раніше висадженими рослинами.

Освітяни завжди показували і показують гарний приклад. Завдяки заготівлі власними силами дров для опалення навчальних закладів, нашій громаді вдалося зекономити шість мільйонів гривень, більшість із них були спрямовані на допомогу військовим. А з приходом весни почали не лише заготовляти нову партію палива для навчальних закладів, а й активно висаджувати рослини, - розповідає Калинівський міський голова Василь Поліщук. -  Ми плануємо висадити якнайбільше рослин, щоб наша громада стала ще кращою. Жодному ворогові не здолати таку працьовиту та  життєлюбну націю.

У Калинівці озеленили територію ліцею - висадили понад дві тисячі туй

Нагадаємо, у пам'ять про загиблих односельців - Сергія Багулова, Олександра Рибака, Андрія Павлишинця, Юрія Мельника, Олександра Пархонюка, Сергія Свинарчука та Віталія Лукіянчука, які загинули захищаючи цілісність та незалежність України, у Сальнику висадили трояндову Алею слави Героям.

Читайте також

Ансамбль з Калинівщини переміг на Міжнародному фестивалі-конкурсі народного хорового співу
Детальніше
У Вінницькому районі рятувальники прибирали повалені вітром дерева
Детальніше
У Крижополі вітер повалив дерево на легковий автомобіль
Детальніше
У Тростянецькій громаді лісник незаконно вирубав дерев на майже 90 тис. грн
Детальніше
На фронті загинув Захисник з Сальника Богдан Касинюк
Детальніше
Сильний вітер повалив дерева у п'ятьох районах Вінниччини
Детальніше