У Калинівській гімназії тривають роботи з заміни покрівлі

У Калинівській гімназії тривають роботи з заміни покрівлі

14:51 09.09.2022

Тривають роботи з заміни покрівлі приміщення гімназії міста Калинівки. Працівники комунального підприємства "Керуюча компанія "Житловик" разом з працівниками гімназії вже виконали чверть запланованих робіт.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Школа працює вже понад 50 років. З часу відкриття навчального закладу покрівлю будівлі ще не змінювали. Нещодавно в гімназії зробили ремонт та вирішили замінити дах, що вже протікав.

Новий дах – це нагальна потреба нашого навчального закладу. За останні роки ми зробили ряд робіт для покращення благоустрою гімназії. Лише за останній рік відремонтували фойє, внутрішні вбиральні. Але вся наша робота та старання були б марними, якби не перекрили дах. Школа почала функціонувати ще у сімдесятому році. З того часу шиферну покрівлю не міняли, вона протікала й потребувала термінової заміни. Ми звернулися з проханням про допомогу до міського голови і він пішов нам на зустріч. Міська рада закупила усі необхідні матеріали, а роботи проводимо господарським методом, - розповідає директорка гімназії Олена Костюк.

У Калинівській гімназії тривають роботи з заміни покрівліУ Калинівській гімназії тривають роботи з заміни покрівліУ Калинівській гімназії тривають роботи з заміни покрівлі

Педагогічний та технічний колектив гімназії докладають усіх зусиль для того, щоб створити належні умови для навчання учнів. Усі вірять в перемогу і в те, що найближчим часом школярі зможуть сісти за свої парти та продовжити навчання під мирним небом.

Нагадаємо, у вінницьких багатоквартирних будинках продовжують ремонтувати ті покрівлі, які знаходяться в край незадовільному стані. З початку року оновили дахи чотирьох висоток. Ще на 12 будинках - роботи тривають.

Читайте також

11 вулиць у Вінниці залишаться без води в четвер, 23 травня
Детальніше
У Вінниці оновили й капітально відремонтували ліфт за адресою - вул.Григоренка, 67
Детальніше
Де у Вінниці 17 травня тривають ремонти комунальних мереж і систем
Детальніше
Де у Вінниці 16 травня виконують ремонт комунальних мереж - перелік адрес
Детальніше
У Вінниці завершують капремонт ліфта у ще одній багатоповерхівці
Детальніше
У приватному секторі Вінниці ремонтують дитячо-спортивні майданчики
Детальніше