У Калинівці теж вимагають знизити ціни на газ

У Калинівці теж вимагають знизити ціни на газ

13:10 13.01.2021
885

Виконавчий комітет Калинівської міськради 11 січня ухвалив звернення до голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та до голови НКРЕКП Валерія Тарасюка. 

У цих зверненнях виконком міської ради вимагає скасування постанови НКРЕКП, згідно з якою для населення запроваджена нова система оплати за використаний газ та його транспортування та висловлює протест проти зростання цін на енергоносії. Про це інформує місцеве видання Калинівка.city.

Вважаємо, що рішення НКРЕКП має негативні соціальні наслідки і приводить до ще більшого зубожіння народу, - йдеться у зверненні виконавчого комітету.

Калинівські депутати впевнені, що при прийнятті такої постанови не було враховано той факт, що будівництво побутових газопроводів фінансувалося самими споживачами.

При цьому оплачувались як газопроводи до осель, так і по вулицях, і навіть підвідні від газорозподільчих мереж. А умовою введення їх в експлуатацію була вимога відповідних газопостачальних організацій передати мережу на їх баланс безкоштовно, - читаємо у зверненні.

Виконком Калинівської міської ради вимагає вжити заходів щодо скасування згадуваної постанови НКРЕКП. Також виконком висловлює “категоричний протест проти зростання у 2021 році ціни на природний газ, електроенергію, підвищення тарифів за розподіл (доставку) природного газу для газорозподільчих компаній”.

Нагадаємо, партія “Українська стратегія Гройсмана” вимагає від Уряду невідкладних заходів щодо зниження цін на газ.

Читайте також
Антимонопольний відкрив справи щодо компаній, які завищували ціни на газ для населення
Детальніше
Надмірно сплачені за газ вінницьким вишем 270 тис. грн повернуть до бюджету
Детальніше
Поліцейські повернули додому 8-річного хлопчика, який заблукав у Калинівці  
Детальніше
Калинівська громада розширює приміське автобусне сполучення
Детальніше
В Калинівці врятували чоловіка, який провалився під лід
Детальніше
Рішенням уряду ціну на газ зменшено до 6.99 грн. за кубометр
Детальніше