На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

На вулиці Київській на "зебрі" збили 67-річну вінничанку

13:00 13.01.2021

12 січня на перехресті вулиць Київської та Стеценка сталась дорожньо-транспортна пригода за участі пішохода. Автомобіль Opel Omega здійснив наїзд на пенсіонерку, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.

У відділі комунікації поліції Вінницької області повідомляють, що за кермом Opel Omega переував 24-річний вінничанин. 

У результаті аварії потерпіла з численними забоями госпіталізована у відділення політравми.  Водій освідуваний. Він тверезий. Поліція з’ясовує причини та обставини аварії, - зазначають у поліції.

Нагадаємо, На Замостянській підліток, вийшовши з трамваю, потрапив під колеса авто

Читайте також

14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
14-річна велосипедистка постраждала у ДТП у Вінниці — водійка під слідством
Детальніше
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Авто врізалось у дерево у Стрижавці — водійка та двоє пасажирів у лікарні
Детальніше
Дитина на велосипеді виїхала на дорогу в Литині — і потрапила під авто
Дитина на велосипеді потрапила під колеса авто в Літині
Детальніше
Потрійна аварія у Вінницькому районі 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Потрійна аварія у Вінницькому районі: 67-річний водій не впорався з кермом мікроавтобуса
Детальніше
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Два підлітки на мотоциклі постраждали у зіткненні з легковиком на Вінниччині
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше