У Бершаді відбувся боксерський турнір - змагались 102 спортсмени

16:19 15.08.2023

У Бершаді днями відбувся боксерський турнір, на який запросили учасників з усієї України — загалом змагались 102 спортсмени.

Про це 15 серпня інформує федерація боксу Вінницької області.

Бершадь на один день стало головним епіцентром подій в боксі Вінниччини. В місто з'їхалися команди боксерів з Вінниці  Іллінців, Бару, Гайсину, Шаргороду, Жмеринки, Війтівки, аби взяти участь у традиційному боксерському турнірі. Окрім того, до всіх учасників змагань долучилися боксери з столиці України, - йдеться у повідомленні.

Усього в турнірі з представниками Вінниччини та Києва було зареєстровано 102 спортсмени, а глядачі стали свідками яскравих поєдинків.

Висловлюємо вдячність нашим постійним спонсорам і меценатам, яким небайдужий розвиток спорту Бершадщини! Окрема подяка батькам за підтримку і допомогу, а головне - спасибі нашим Збройним Силам за можливість жити, працювати та розвиватися, - говорить тренер, один із організаторів змагань Сергій Бишевський.

Нагадаємо, за першість у чемпіонаті в Черкасах змагались 385 спортсменів, серед них - 79 дівчат та 299 хлопців. Вінничан Іван Шульга завоював золото, а Ярослав Заворотний - срібло.

Вінницький боксер першої середньої ваги Сергій Богачук ефектно переміг ганця Патріка Алоті у бою, який відбувся в ніч проти 23 липня в Санта-Інез (штат Каліфорнія).

Вінничанин став бронзовим призером чемпіонату України з класичного пауерліфтингу