Двоє семирічних друзів несли ягоди та фрукти до приймального пункту, втопились у селі Попівці

У Барському районі сталася трагедія: потонули двоє дітей

11:33 24.08.2020

Двоє семирічних друзів несли ягоди та фрукти до приймального пункту, додому не повернулися.

Трагедія сталася у селі Попівці. Витягли тіла дітей з водойми у суботу 23 серпня. Як повідомили рятувальники Вінницької області, 22 серпня об 11-ій ранку двоє однокласників понесли яблука та бузину до приймального пункту с. Попівці, однак додому не повернулись. Про трагедію стало відомо вночі. Вранці на місце приїхала водолазна служба. Тіло одного з хлопчиків було піднято на поверхню води о 9:20, через 2 години — витягли тіло іншого.
 

Читайте також

Пірнув і не виплив у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Пірнув і не виплив: у річці на Вінниччині втопився 31-річний чоловік
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Трагедія в небі над Хмельниччиною бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Трагедія в небі над Хмельниччиною: бомбардувальник розбився, пілоти не вижили
Детальніше
Полон вбиває вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Полон вбиває: вінничан закликають вийти на акцію на підтримку захисників Маріуполя
Детальніше
 Біль, що не має терміну давності у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Біль, що не має терміну давності: у Вінниці вшанували маленьких жертв російського терору
Детальніше
Трагічна ДТП під Ксаверівкою у салоні згорілого авто виявили тіла загиблих
Трагічна ДТП під Ксаверівкою: у салоні згорілого авто виявили тіла загиблих
Детальніше