Глядачі театру Дортмунда аплодували стоячи, коли на сцену винесли прапор України

Театр Дортмунда аплодував стоячи, коли на сцену винесли прапор України

09:43 03.03.2022

У балетній трупі Дортмундського театру в Німеччині уже три роки працює українець Максим Паламарчук. Він уродженець Вінниці, у 15 років поїхав до Києва на навчання в балетній школі, після чого, продовжив його в Мюнхенській Балетній Академії. А з 2019-го – працює в театрі Дортмунда. Сьогодні йому 22 роки, і він не боїться публічно називати Російську Федерацію країною терору.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Під час останньої вистави артисти балету винесли на сцену український стяг, а їх колега, вінничанин Максим Паламарчук, загорнувся в державний прапор України. Німецькі глядачі аплодували стоячи. А Максим розповів їм про те, що насправді відбувається в його рідній країні.

Я працюю в колективі з танцівниками з різних країн світу – Бразилії, США, Японії. Є й колеги з Росії. Коли вони дізнались про трагедію в Україні – одразу ж висловили підтримку нашій державі. Я огорнувся в наш український прапор, а колеги обійняли мене. Це знак сильної підтримки України. Німецькі глядачі 20 хвилин аплодували стоячи. Я вважаю, що більшість громадян Німеччини солідарні з тим, що Російська Федерація є країною терору!, - сказав Максим Паламарчук.

Після вистави Максим дав інтерв’ю національному телеканалу Німеччини, де розповів про те, що Президент Російської Федерації Владімір Путін розпочав повномасштабну війну проти мирного населення України. Але український народ сміливо та мужньо захищає свою рідну землю від російської агресії.

Весь світ з Україною. Нашу державу підтримують у різних куточках планети. Слава Україні! Перемога точно за нами!, - переконаний Максим Паламарчук.

Коли він не задіяний у театрі – Максим йде до волонтерської організації, яка відправляє гуманітарну допомогу Україні, де займається сортуванням і завантаженням різної допомоги. Вчора, наприклад, це були медикаменти. В цій організації багато волонтерів – це якраз росіяни, котрі підтримують український народ у розв’язаній Президентом Російської Федерації війні.

Нагадаємо, у Вінниці працюють різні центри збору гуманітарної допомоги для військових, тероборони та біженців. Сюди можна приносити продукти харчування, теплі речі, медикаменти та ковдри та все необхідне.

Читайте також

У Вінниці націоналізують завод російського олігарха
Детальніше
Вінницьке СБУ зібрало докази провини ще одного російського ката
Детальніше
Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше