Куди вінничани можуть приносити гуманітарну допомогу: перелік адрес

Куди вінничани можуть приносити гуманітарну допомогу: перелік адрес

09:28 03.03.2022

У Вінницькій громаді працюють різні центри збору гуманітарної допомоги для військових, тероборони та біженців. Сюди можна приносити продукти харчування, теплі речі, медикаменти та ковдри.

Волонтери сортують всю гуманітарну допомогу, щоб її можна було швидко передати тим, хто потребує.

З перших днів війни волонтерські центри активно працюють. Вінничани долучаються до збору продовольчих та непродовольчих товарів. Дуже допомагають волонтери та вінницький бізнес. У такий важкий для України час, і звичайні люди допомагають, хто чим може, - говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

До волонтерського центру, що на вул. Соборній, 68 (колишній кінотеатр Коцюбинського), просять приносити медикаменти, побутову хімію, засоби гігієни, в тому числі для малюків. За наявності - дитяче харчування для немовлят.

А у приміщенні Центру "Гармонія", що на вул. Винниченка, 5 - продукти харчування та теплий чоловічий одяг.

Також допомогу приймають за адресою вул. Єрусалимка, 8. Тут розміщується Ветеранський простір. Сюди просять приносити медикаменти, цукор, чай, каву та цукерки. Гуманітарну допомогу в цьому центрі збирають для військових.

Вінницький обласний молодіжний центр "Квадрат" (вул. Театральна, 15), теж перетворився на волонтерський центр. Тут збирають продукти харчування та медикаменти.

Крім того, теплі речі, продукти харчування, постільну білизну та ковдри можна приносити у Вінницьку початкову школу №5 (вул. Богдана Ступки, 18), Вінницький ліцей №6 (вул. Стрілецька, 12), Вінницький ліцей №31 (вул. Богдана Ступки,13). Все це потрібно для біженців, які приїздять до Вінниці, - повідомляє Вінницька міська рада.

Також працює волонтерський центр у "Плеяді", що на вул. Хмельницьке шосе, 7. Тут збирають допомогу для воїнів ЗСУ: каремати, спальні мішки, аптечки, рації, берці, гумові чоботи, розгрузки, каски, бронежилети, підшоломники, скотч (жовтий, зелений, синій), тканина міцна темного кольору, ліхтарики, радіостанції, павербанки, батарейки (пальчикові та міні пальчикові), переноски. Крім того, можна приносити й інструменти: електродрилі, "болгарки", домкрати, комплекти ключів для ремонту автомобілів, викрутки, компресори 50-100 л, генератори, електричні кабелі, штикові та підборні лопати, бензопили, молотки, кувалди, сокири. Можуть вінничани приносити в центр і деякі продукти харчування: олію, борошно, сухі пайки, воду в заводській упаковці, цигарки. Домашню консервацію та іншу продукцію власного приготування не приймають.

У центр для ЗСУ також можна приносити одяг: термобілизну, бафи, шапки, теплі куртки, флісові светри, бушлати, костюми польові, тактичні рукавиці, спідню білизну, шкарпетки та засоби гігієни.

Потреби змінюються щодня, тому прохання слідкувати за новинами.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо створення Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань, який допомагатиме людям, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Читайте також

Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
10 місяців бюджету 2024 Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів про головні напрями спрямування коштів
10 місяців бюджету 2024: Вінницький міський голова Сергій Моргунов розповів про головні напрями спрямування коштів
Детальніше
З окупованого Херсона в Австралію Як живеться українським біженцям за кордоном
З окупованого Херсона - в Австралію. Як живеться українським біженцям за кордоном
Детальніше
У Вінниці вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни
У Вінниці вшанували полеглих Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни
Детальніше
Вінницька молодь влаштувала благодійну лотерею, щоб зібрати кошти для фронту
Вінницька молодь влаштувала благодійну лотерею, щоб зібрати кошти для фронту
Детальніше
Що гарантує соцзахист вінничан старшого віку під час війни, обговорили на Раді Поважних
Що гарантує соцзахист вінничан старшого віку під час війни, обговорили на Раді Поважних
Детальніше