Сполучення між Вінницькою та Одеською областями буде комфортнішим

Сполучення між Вінницькою та Одеською областями буде комфортнішим

10:56 23.04.2021
116

Тривають роботи з поточного середнього ремонту траси Р-33 "Вінниця - Турбів - Гайсин - Балта - Велика Михайлівка". Роботи стартували у березні та продовжуються на відрізку км 369+802 – км 378+505 від села Ангелінівка в напрямку Розалівки. Протяжність ділянки становить 8,7 км.

Дорожники уже завершили видалення чагарників та дрібнолісся. Наразі триває комплекс робіт із розпушення асфальтобетонного покриття та поширення дорожнього одягу.

Паралельно дорожники влаштовують посилену основу за технологією "холодного ресайклінгу". Незабаром буде розпочато влаштування нижнього шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Далі влаштують верхній шар покриття із щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші, укріплять узбіччя, облаштують з’їзди та примикання, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку. Завершити роботи планується до липня.

Траса регіонального значення Р-33 має протяжність 358,9 км. Вона починається у місті Вінниця та проходить через густонаселені населені пункти Одеської та Вінницької областей. Останніми роками автодорога перебувала у катастрофічному стані через значні та численні деформації дорожнього покриття. Ремонт траси дозволить відновити комфортне сполучення між двома областями та забезпечить безпечні умови руху автотранспорту.

Нагадаємо, підрядника, який ремонтував липовецьку сільську дорогу, підозрюють у махінаціях.

Читайте також
У Вінниці на вул.Келецькій до червня обмежать рух для пішоходів
Детальніше
На Сабарівському шосе готують вже другу ділянку під асфальтування
Детальніше
Трасу Немирів - Ямпіль відремонтують у рекордний термін
Детальніше
На вінницьких трасах автоматично фіксуватимуть порушення
Детальніше
Дорожники завершують укріплювати узбіччя на дорозі Торків - Монастирище
Детальніше
У Вінниці асфальтують вулицю Юрія Курія
Детальніше