У Вінниці заявки на участь в конкурсі "Коцюбинський вдома" прийматимуть ще тиждень

У Вінниці заявки на участь в конкурсі "Коцюбинський вдома" прийматимуть ще тиждень

10:51 23.04.2021

У Вінниці буде втілено масштабний проєкт з оновлення території музею-садиби та площі літератора європейського масштабу Михайла Коцюбинського. Цей простір може стати не лише сучасною відпочинковою зоною для мешканців та гостей міста, а й привабливою туристичною локацією, що буде знайомити з постаттю Сонцепоклонника, чиє життя та творче становлення довгий час було пов’язане з Вінницею. Територія буде окреслена спільною концепцією, яка розкриватиме особистість письменника через враження вінничан і творчість сучасних архітекторів та дизайнерів.

З ініціативи міського голови Сергія Моргунова 2021 року заплановано провести всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проєктну пропозицію ревіталізації території музею М. М. Коцюбинського з облаштуванням громадського простору на прилеглій території.

У Вінниці заявки на участь в конкурсі "Коцюбинський вдома" прийматимуть ще тиждень

Замовник архітектурного конкурсу – департамент містобудування та архітектури Вінницької міської ради.

Організатори: КП "Інститут розвитку міст", департамент маркетингу міста та туризму і департамент культури Вінницької міської ради, Вінницький літературно-меморіальний музей Михайла Коцюбинського.

Конкурс проводиться за підтримки проєкту "Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ", що впроваджується німецькою урядовою компанією "Deutsche Gesellschaft für іnternationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH" за фінансування Урядів Німеччини та Швейцарії.

У Вінниці заявки на участь в конкурсі "Коцюбинський вдома" прийматимуть ще тиждень

З графіком проведення, складом журі та іншими організаційними моментами архітектурного конкурсу можна ознайомитися тут.

Потенційним учасникам будуть корисні і наступні посилання.

Програма та умови

Форма реєстрації

Відеозапис інформаційного заходу щодо конкурсу

Офіційна сторінка проєкту "Коцюбинський вдома" у Фейсбуці.

У Вінниці заявки на участь в конкурсі "Коцюбинський вдома" прийматимуть ще тиждень

Нагадаємо, У Вінниці триває реєстрація на конкурс “Коцюбинський вдома” - приєднуйтесь!

Читайте також

Куди раніше не пускали у центрі Вінниці відкрили виставку в кабінетах, де працювали Оводов та Артинов
Куди раніше не пускали: у центрі Вінниці відкрили виставку в кабінетах, де працювали Оводов та Артинов
Детальніше
Секрети вінницької архітектури головний архітектор міста проведе ексклюзивні екскурсії для мешканців
Секрети вінницької архітектури: головний архітектор міста проведе ексклюзивні екскурсії для мешканців
Детальніше
У Вінниці оновили Альбом стандартних рішень для міського простору що зміниться для містян
У Вінниці оновили Альбом стандартних рішень для міського простору: що зміниться для містян
Детальніше
Мільйонний призовий фонд від ЮНЕСКО архітектори змінять центр Вінниці у межах проєкту FATA MORGANA
Мільйонний призовий фонд від ЮНЕСКО: архітектори змінять центр Вінниці у межах проєкту FATA MORGANA
Детальніше
У центрі Вінниці навели лад біля одного з найгарніших будинків міста
У центрі Вінниці навели лад біля одного з найгарніших будинків міста
Детальніше
21 об’єкт із 26 — у руїнах у Вінниці показали трагедію Святогірського заповідника»
21 об’єкт із 26 — у руїнах: у Вінниці показали трагедію Святогірського заповідника
Детальніше