Спалахнув навіть телевізор: на Вінниччині рятувальники працювали у посиленому режимі
Протягом останньої доби підрозділи ДСНС у Вінницькій області працювали у надзвичайно напруженому ритмі, ліквідувавши загалом 11 пожеж у різних куточках регіону.
Про це 25 квітня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Найбільш поширеною причиною загорянь залишаються технічні несправності. Зокрема, через коротке замикання електромережі сталися три значні пожежі: у місті Тульчин вогонь охопив дерев’яну лазню, а в селах Іванів (Хмільницький район) та Качанівка (Війтівецька громада) вогнеборці приборкували полум’я в господарських будівлях,— йдеться у повідомленні.
Не оминула біда і житловий сектор. У селі Підлісне Стрижавської громади причиною пожежі в будинку став несправний телевізор. Крім того, у селі Ометинці Райгородської громади через людську недбалість спалахнув сінник.

Окрім будівель, рятувальники боролися з вогнем на відкритих територіях. Бійці ДСНС ліквідували загоряння в екосистемах області, де полум’я встигло розповсюдитися на площу близько двох гектарів.
На щастя, попри велику кількість інцидентів та складність робіт, під час усіх цих подій ніхто з людей не постраждав.
Нагадаємо, минула доба видалася вкрай напруженою для бійців ДСНС Вінниччини. Рятувальники області 12 разів виїжджали на ліквідацію загорянь, причому половина цих випадків — пожежі у відкритих екосистемах.





