Скасували право комунальної власності на землі державного кордону на Вінниччині

Скасували право комунальної власності на землі державного кордону на Вінниччині

10:23 05.03.2024

Виконали рішення суду до Ямпільської міської ради про скасування державних реєстрацій та припинення права комунальної власності на земельну ділянку площею 21 га вартістю 4,4 млн грн в межах прикордонної смуги.

У 2021 році Ямпільська міська рада в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зареєструвала право комунальної власності на земельну ділянку площею 21 га, з яких 1,43 га захоплює територію державного кордону, що належить до земель оборони та не підлягає передачі в комунальну власність.

У зв’язку з цим прокуратура ініціювала скасування державної реєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі та права комунальної власності Ямпільської міської ради на неї в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Наразі порушення усунули, тепер можуть надати необхідну для облаштування державного кордону ділянку у постійне користування військовій частині Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, Вінницький апеляційний суд залишив без змін рішення Літинського районного суду, яким задоволено позов прокуратури та на користь Літинської територіальної громади у вінничанина С. витребувано два гектари землі.

Читайте також

На сім років засудили вінничанина, який побив та пограбував співмешканку
Детальніше
За матеріалами Вінницької СБУ на 15 років засудили російського шпигуна
Детальніше
Понад 4 га землі на Ямпільщині повернули у власність держави
Детальніше
Банду підривників банкоматів у повному складі відправили за грати
Детальніше
Земельну ділянку вартістю 9 млн грн повернули у власність Вінницької громади
Детальніше
Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку
Детальніше