Що хвилює мешканців Жмеринського району

Що хвилює мешканців Жмеринського району

16:59 30.04.2021

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий 30 квітня провів прийом громадян у трьох громадах Жмеринського району: Шаргородській, Джуринській та Мурафській. 

Зі своїми питаннями до очільника облради звернулось кілька десятків жителів громад. Більшість їхніх питань стосувалися благоустрою територій, вивезення побутових відходів, ремонту доріг. Люди також просили допомоги в питаннях юридичного, майнового та дозвільного характеру.

Вячеслав Соколовий зазначив, що, в межах своєї компетенції, він надаватиме допомогу всім, хто звернувся. 

Були питання, що стосувалися розслідування кримінального провадження, незаконного звільнення з роботи, питання майнового характеру, зокрема, щодо користування водоймами. Ми активно включимося там, де це можливо, щоб людям допомогти, - сказав голова облради. 

За його словами, чимало питань, з якими звертались люди, мають вирішуватись на рівні місцевих рад. Разом з тим, чимало звернень стосувалося стану доріг,  ремонт яких має фінансуватися з державного бюджету. 

Є питання, де має бути фінансування з державного бюджету, зокрема, на місцеві дороги державного значення. Тут процес і процедура довші – потрібна проєктно-технічна документація, план фінансування, - пояснює Вячеслав Соколовий. — Питання належить до компетенції органів виконавчої влади, це - облдержадміністрація, Служба автомобільних доріг, облавтодор як виконавець. Будемо звертатися, щоб починали працювати. 

Нагадаємо, Вячеслав Соколовий: Жителі Вінниччини мають отримувати якісні та доступні адміністративні послуги.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
Будівництво укриттів у медзакладах та допомога ЗСУ - рішення 52 сесії Вінницької облради
Детальніше
Вінницька обласна станція юннатів зібрала кошти на Bandera Power для захисників
Детальніше
У Стрижавці та Мізяківських Хуторах капітально відремонтували ліцеї
Детальніше
Де знайдуть кошти для фінансування вінницького Центру інфекційних хвороб
Детальніше
На Вінниччині діє реабілітаційний центр для поранених воїнів і постраждалих від війни тварин
Детальніше