Ще три гектари землі на Вінниччині повернули у власність держави

Ще три гектари землі на Вінниччині повернули у власність держави

15:24 17.06.2024

Тиврівський районний суд задовольнив позов прокуратури до громадянки про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом її повернення у власність держави.

Йдеться про ділянку площею 3 га вартістю 28 млн грн з-поміж земель оборони у Шпиківській територіальній громаді, яка перебувала в користуванні Квартирно-експлуатаційного відділу Вінниці МОУ. 

У 2007 році розпорядженням райдержадміністрації, без погодження з Міноборони, ділянку передали в приватну власність для сільгоспвиробництва. Оскільки землі оборони можуть перебувати лише у державній власності, прокуратура у судовому порядку відновлює законність землекористування, - інформує пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Після набуття рішенням законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання.

Нагадаємо, виконано рішення Вінницького міського суду за позовом прокуратури до громадянина про витребування з незаконного володіння земельної ділянки площею 0,3 га вартістю 9 млн грн та повернення її Вінницькій міській громаді.

Читайте також

Солодкі махінації на мільйони вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Солодкі махінації на мільйони: вінницький цукрозавод намагався «обійти» податкову
Детальніше
Земля на мільйони під Вінницею у фірми відібрали 18 гектарів, які дісталися їй «поза чергою»
Земля на мільйони: під Вінницею у фірми відібрали 18 гектарів, які дісталися їй «поза чергою»
Детальніше
Бізнес на кордоні провалився кому загрожує в’язниця за допомогу вінничанину втекти з країни
Бізнес на кордоні провалився: кому загрожує в’язниця за допомогу вінничанину втекти з країни
Детальніше
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Майже мільйон на ЗСУ та «умовний» термін: у Вінниці винесли вирок військовій, що перевищила повноваження
Детальніше
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
У Вінниці викрили схему розкрадання профспілкового майна на 63 мільйони
Детальніше
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
На Вінниччині державі повернули 55 гектарів землі, де розташована пам'ятка археології часів черняхівської культури
Детальніше