Четверо вінницьких педагогів стали фіналістами всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024»

Четверо вінницьких педагогів стали фіналістами всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2024»

15:43 17.06.2024

Днями відбулося онлайн-засідання центрального оргкомітету всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2024», на якому було підбито підсумки конкурсу.

Лауреатом, який посів третє місце в номінації «Географія» став Пічкур Богдан Анатолійович - заступник директора з навчально-виховної роботи Козятинського ліцею.

Учитель фізики з ліцею №1 смт Стрижавка Вінницького району Благуя Андрій Михайлович став дипломантом всеукраїнського конкурсу в номінації «Фізика»

Також в списку затвердженому МОН, двоє учасників конкурсу з Вінниччини:

  • у номінації «Образотворче мистецтво» - Кулик Вікторія Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Ліцею с. Городище Літинської селищної ради
  • у номінації «Українська мова та література» - Разлог Марина Сергіївна, учитель української мови та літератури Комунального закладу «Вінницький ліцей №34»

Конкурс «Учитель року» — це масштабна подія для освітянської спільноти. Цьогорічний конкурс відбувся попри усі виклики: повітряні тривоги, обстріли, відключення електроенергії, відсутність державного фінансування, — зазначив голова оргкомітету конкурсу, заступник міністра освіти і науки Андрій Сташків.

Масштабний конкурс

Усього на конкурс зареєструвався 1971 педагогічний працівник, з них: 

  • 490 осіб виявили бажання змагатися в номінації «Географія», 
  • 251 — у номінації «Образотворче мистецтво», 
  • 718 — у номінації «Українська мова та література», 
  • 512 — у номінації «Фізика». 

За першість на всеукраїнському рівні змагалося 98 педагогів закладів загальної середньої освіти (23 — у номінації «Образотворче мистецтво» та по 25 — у номінаціях «Географія», «Українська мова та література», «Фізика»).

Досвід фіналістів конкурсу «Учитель року — 2024» буде представлено на Всеукраїнській школі майстерності «Педагогічний стартап», яка проводитиметься онлайн спільно з видавництвом «Ранок».

У наступному 2024/2025 навчальному році конкурс «Учитель року» відбудеться в номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Трудове навчання» та «Хімія».

Нагадаємо, з нагоди Дня працівників освіти Вінницький міський голова Сергій Моргунов нагородив 130 педагогічних працівників закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти Вінницької громади. Ці люди, окрім першочергової освітньої діяльності, від початку повномасштабної війни з рф активно долучились до волонтерської діяльності: плетіння маскувальних сіток, роботи у волонтерських центрах, центрах збору і розподілу допомоги, організації благодійних акцій тощо.

Читайте також

Вінницький ліцей, фонд і громадська організація — серед переможців «Благодійної України»
Детальніше
На Вінниччині стартував військово-патріотичний проєкт "Шлях Воїна"
Детальніше
Маленьких вінничан запрошують узяти участь у конкурсі на кращого читача
Детальніше
На Вінниччині вручили дипломи переможцям конкурсу "Безпечні стійкі громади"
Детальніше
У Вінниці відзначили переможців конкурсів «Кришталева нота» та «Малюємо комфортну Вінницю»
Детальніше
Вінничанка серед фіналістів 13 сезону проєкту «МастерШеф»
Детальніше