Що хвилює мешканців Жмеринського району

Що хвилює мешканців Жмеринського району

16:59 30.04.2021
21

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий 30 квітня провів прийом громадян у трьох громадах Жмеринського району: Шаргородській, Джуринській та Мурафській. 

Зі своїми питаннями до очільника облради звернулось кілька десятків жителів громад. Більшість їхніх питань стосувалися благоустрою територій, вивезення побутових відходів, ремонту доріг. Люди також просили допомоги в питаннях юридичного, майнового та дозвільного характеру.

Вячеслав Соколовий зазначив, що, в межах своєї компетенції, він надаватиме допомогу всім, хто звернувся. 

Були питання, що стосувалися розслідування кримінального провадження, незаконного звільнення з роботи, питання майнового характеру, зокрема, щодо користування водоймами. Ми активно включимося там, де це можливо, щоб людям допомогти, - сказав голова облради. 

За його словами, чимало питань, з якими звертались люди, мають вирішуватись на рівні місцевих рад. Разом з тим, чимало звернень стосувалося стану доріг,  ремонт яких має фінансуватися з державного бюджету. 

Є питання, де має бути фінансування з державного бюджету, зокрема, на місцеві дороги державного значення. Тут процес і процедура довші – потрібна проєктно-технічна документація, план фінансування, - пояснює Вячеслав Соколовий. — Питання належить до компетенції органів виконавчої влади, це - облдержадміністрація, Служба автомобільних доріг, облавтодор як виконавець. Будемо звертатися, щоб починали працювати. 

Нагадаємо, Вячеслав Соколовий: Жителі Вінниччини мають отримувати якісні та доступні адміністративні послуги.

Читайте також
Ольгопільська громада ухвалила Стратегію розвитку 2030
Детальніше
Добиратимуть директорів Вінницьких обласних комунальних закладів освіти
Детальніше
Депутати підтримали клопотання про нагородження видатних медиків Вінниччини
Детальніше
Триває відбір кращого кандидата на посаду директора Прибузької спецшколи
Детальніше
Статут вінницької дитячої інфекційної лікарні чекають зміни
Детальніше
Чому не виконується програма підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Вінницькій області
Детальніше