Рятувальники організували пізнавальний захід для діток на Жмеринщині
8 лютого фахівці ДСНС провели пожежно-профілактичне відпрацювання в селі Мартинівка Жмеринської територіальної громади.
Рятувальники організували цікавий та пізнавальний захід для школярів у Мартинівському ліцеї.
В освітньому закладі рятувальники розгорнули піротехнічну, водолазну та кінологічну локації. Саме на них ліцеїсти мали змогу почерпнути знання з безпеки життєдіяльності, - інформує ГУ ДСНС України у Вінницькій області.
![Рятувальники організували пізнавальний захід для діток на Жмеринщині](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/ryatuvalniki-organizuvali-piznavalniy-zakhid-dlya-ditok-na-zhmerinschini.jpg?itok=awAWdHUd)
![Рятувальники організували пізнавальний захід для діток на Жмеринщині](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1365/inline-images/417486559_833299498809608_7377582410421189616_n.jpg?itok=ZbMcAYjC)
Крім того, рятувальники поспілкувались з людьми та наголосили на неухильному дотриманні правил безпеки в побуті. Зокрема, закликали слідкувати за пічним опаленням й не перевантажувати електромережу.
Нагадаємо, безпековий захід в рамках громадської акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" провели в селищі Оратів. Діти та дорослі не лише побачили спецтехніку та спорядження місцевих надзвичайників, а ще й отримали багато корисних настанов від фахівців ДСНС з правил безпеки.