Росія хоче запустити фейк, про те що Київ капітулював

Росія хоче запустити фейк, про те що Київ капітулював

16:07 01.03.2022

СБУ попереджає українців про те, що Росія планує запустити черговий масовий фейк. Нібито українське керівництво та уряд здали країну.

Цю дезінформацію можуть тиражувати через усі можливі канали. Але знайте – це фейк! Його мета – дезорієнтувати, посіяти паніку, зневірити громадян і схилити наші війська до здачі.

Проте навіть у випадку зникнення зв’язку та можливості перевірити, чи достовірні ці дані, будьте впевнені: капітуляція та здача інтересів України – неможливі, - повідомляє Верховна Рада України.

Керівництво держави разом з народом протидіє російським військам і робить усе можливе для звільнення українських територій від окупантів. Всі органи влади, війська, силові та правоохоронні органи стоятимуть до перемоги!

Нагадаємо, наші українські військові героїчно стоять проти атак ворога. Всі українці мають об'єднатися та робити все для того, щоб Україна перемогла у цій війні.

Читайте також

Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля вінничани закохались у його тюльпани
Ветеран ЗСУ створив бізнес з нуля: вінничани закохались у його тюльпани
Детальніше
Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі як пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Арттерапія у вінницькому реабілітаційному центрі: пензель і фарби допомагають пораненим захисникам
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Вшановуємо всіх жертв війни — і тих, хто загинув у 1941-му, і тих, хто гине зараз
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше