На Вінниччині проводить низку заходів для підвищення обороноздатності

На Вінниччині проводить низку заходів для підвищення обороноздатності

17:45 01.03.2022

Під керівництвом Вінницької обласної військової адміністрації, військовослужбовці Збройних Сил України, Територіальної оборони, Національної поліції, військової служби правопорядку та й навіть цивільні громадяни України здійснюють комплекс заходів щодо збільшення обороноздатності області.

Так, останніми днями наші військовослужбовці мали можливість посилити Вінницьку область додатковим озброєнням, яке дозволить, так би мовити, масово роздавати російським терористам квитки на їхні улюблені концерти Кобзона. Вивчення реальної обстановки не лише на території нашої, а й інших областей України будує у свідомості чітке усвідомлення – ніякої паніки в очах населення, готового відстоювати свою землю. Лише зневага до кремлівських катів.

Люди чітко усвідомлюють загрозу і саме тому хочуть звільнити землю від московської навали. Встановлено величезну кількість блок-постів не лише в містах, а й на звичайних дорогах. Але не лише дороги контролюються в областях. І не лише військовими. Сформовані патрульні групи зі складу мисливців для патрулювання лісів, щоб виявляти всіх тих огидних "заблуканців", - повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Мисливський слух, пристосований до розпізнавання руху звірів в лісі, прекрасно підходить для виявлення тих очманілих істот, які стріляють по мирному населенню і вже морально не можуть бути прирівняними до людей. Поняття честі російського офіцера, яким з пафосом вихвалялися пережитки радянщини, остаточно розчинилося в міфах.

З міркувань безпеки ми, звісно, не скажемо, які саме подарунки приготували для оскаженілих російських загарбників, бо найкращий подарунок то несподіванка. Та навіть народні засоби на Вінниччині найкращі, адже у нас серед усіх відомих рецептів коктейлів Молотова готують Бандерівський смузі – найгарячішу суміш. Тому коли кажуть, що прийом на Вінниччині теплий, то не брешуть, - додають у повідомленні.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді підтримують біженців, які пересилилися із зон бойових дій. Людям надають харчування та місця для проживання.

Читайте також

До ЗСУ найближчим часом зможуть піти понад 4 тисячі ув’язнених
Детальніше
З 18 червня в Україні має з’явитися електронний військовий квиток з QR-кодом
Детальніше
Вінницька громада спільно з гуманітарним штабом підсилила ще одну військову частину
Детальніше
У Вінниці зі 100-річчям привітали ветерана Другої світової війни, полковника Павла Кобу
Детальніше
На Вінниччині взяли на хабарі чоловіка, який обіцяв підприємцям вплинути на ТЦК
Детальніше
Бандерівський коктейль та військова атрибутика: сім'я захисників відкрила у Жмеринці патріотичне кафе "Воля"
Детальніше