Річку Мурафа на Вінниччині забруднювали відходами з підприємства 

Річку Мурафа на Вінниччині забруднювали відходами з підприємства 

12:56 24.06.2024

Спеціалісти Державної екологічної інспекції спільно з представниками Чернівецької селищної ради розглянули звернення громадян села Мазурівка щодо забруднення річки Мурафа одним із промислових підприємств громади.

Під час обстеження прибережної захисної смуги річки Мурафа, що межує з територією заводу, встановили факт розливу відходів виробництва підприємства на земельну ділянку та відведення зворотних вод підприємства на рельєф місцевості. 

Фахівці Інспекції відібрали проби грунтів в місцях розливу стоків підприємства в прибережній захисній смузі річки Мурафи та проби вод. Наразі проводяться відповідні лабораторні дослідження. Виявили факти забруднення навколишнього природного середовища промисловим підприємством, - інформує Державна екологічна інспекція.

Річку Мурафа на Вінниччині забруднювали відходами з підприємства Річку Мурафа на Вінниччині забруднювали відходами з підприємства 

Нагадаємо, житель Вінниці, який влаштував звалище різноманітного сміття на березі міського струмка "Безіменний", заплатить штраф. Про це повідомили в муніципальній варті Вінниці.

Читайте також

Плести з рогози навчались учасники етнічного вікенду у Щітках
Детальніше
Суха трава та стерня протягом доби горіла у чотирьох районах Вінницької області
Детальніше
На Вінниччині припинили протиправне використання Ладижинського та Дмитренківського водосховищ 
Детальніше
Інспектори Муніципальної варти слідкують за порядком в акваторії Південного Бугу
Детальніше
Засідання фокус-групи щодо медичних відходів відбулося у Вінниці
Детальніше
У Вінницькому районі втопився 42-річний чоловік
Детальніше