У Вінниці Служба перевезення людей на кріслах колісних за пів року надала понад 6,5 тисяч послуг

У Вінниці Служба перевезення людей на кріслах колісних за пів року надала понад 6,5 тисяч послуг

14:07 24.06.2024

У Вінниці продовжують надавати послуги перевезення людей на кріслах колісних. Відповідна служба діє на базі Центру реабілітації "Гармонія" імені Раїси Панасюк, а також при громадській організації "Гармонія" за підтримки Вінницької міської ради. Спільно вони надали 6 783 послуги з початку 2024 року.

Два автомобілі Центру реабілітації "Гармонія" ім. Раїси Панасюк надали 2 513 послуг, стільки ж автівок громадської організації "Гармонія" - 4 270 послуг. Автівки оснащені спеціальними підіймачами для крісел колісних.

Скористатися послугами можуть люди з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних. Послугами автотранспорту громадської організації "Гармонія" можуть скористатися також громадяни з травмами, що тимчасово унеможливлюють їхній рух, - інформує Вінницька міська рада.

Також у Центрі реабілітації діє послуга супроводу людей на кріслах колісних. Її забезпечують два працівники. Людям з інвалідністю допомагають дістатися до лікарень, аптек, магазинів, органів місцевого самоврядування, Прозорих офісів, у місця отримання психологічних та юридичних послуг тощо.

Як отримати послугу

Послуги супроводу та перевезення людей на кріслах безкоштовні. Замовити їх можна за номером телефону: 067-430-00-62.

Заявки приймає та обробляє диспетчер, який на зв’язку з 09:00 до 17:00.

Важливо: виїзд потрібно замовляти за два робочих дні. У терміновому порядку приймають замовлення на авто- та залізничний вокзали.

Послуга діє тільки на території Вінницької міської територіальної громади.

Нагадаємо, у Національному музеї-садибі Миколи Пирогова встановили підйомник для маломобільних груп населення за підтримки Вінницької міської ради. Ним обладнали вхід до будинку, в якому протягом останніх 20 років свого життя мешкав і працював видатний вчений і творець воєнно-польової хірургії Микола Іванович Пирогов, і де нині розміщена експозиція про його життя та діяльність.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
У Вінниці біля житлового будинку на Академіка Янгеля, 58 встановили підйомник
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше