Понад 734,9 млн грн платники Вінниччини спрямували на потреби війська

Понад 734,9 млн грн платники Вінниччини спрямували на потреби війська

13:53 11.11.2022

У січні-жовтні платники Вінницької області сплатили до бюджету понад 734,9 млн грн військового збору.

Про це під час спілкування з платниками під час нещодавньої зустрічі повідомила в.о. начальника ГУ ДПС у Вінницькій області Оксана Домерат.

Вона наголосила, що порівняно з десятьма місяцями 2021 року, надходження цього платежу зросли на більш ніж 173,7 млн грн або на 31 відсоток.

Підтримання обороноздатності 

Принагідно Оксана Домерат зауважила, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. Військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню.

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Нагадаємо, за зміни до рішення про встановлення місцевих податків та зборів на території Вінницької міської територіальної громади депутати проголосували 28 жовтня на черговій сесії. 

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше