Почесну відзнаку "Золотий хрест" отримав Захисник з Тульчина
Високу нагороду - почесний нагрудний знак "Золотий хрест" від Головнокомандувача Збройних Сил України отримав Захисник з Тульчинської громади.
Про це 13 лютого інформують на сторінці Тульчинської міської територіальної громади.
Преподобний Сергій Анатолійович, житель Тульчина, став на захист України добровольцем в червні 2022 року. Наказом Головнокомандувача Збройних Сил України військового відзначили почесним нагрудним знаком "Золотий хрест". Щиро вітаємо нашого Захисника з отриманням високої нагороди! Дякуємо за службу та захист! Бажаємо міцного здоров’я, чекаємо вдома з перемогою, - йдеться у повідомленні.
![Почесну відзнаку Золотий хрест отримав Захисник з Тульчина](/sites/default/files/styles/compressor/962x737/inline-images/pochesnu-vidznaku-zolotiy-khrest-otrimav-zakhisnik-z-tulchina-2.jpg?itok=SEhDpKnQ)
Нагадаємо, Захисника з Бершадської громади Мельника Борислава Яковича нагородили відзнакою командира 35 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського "За штурм" та ще одною відзнакою Міністра оборони України - "Хрест доблесті".
Військовий Гарматюк Василь Дмитрович з Кинашева, що у Тульчинській громаді, отримав нагрудний знак "Сталевий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ.
Захисника Бойка Сергія Миколайовича з Тульчинського району нагородили відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України "Хрест хоробрих" посмертно.