Двома відзнаками нагородили Захисника з Бершадської громади
Захисника з Бершадської громади Мельника Борислава Яковича нагородили відзнакою командира 35 окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського "За штурм" та ще одною відзнакою Міністра оборони України - "Хрест доблесті".
Про це 13 лютого повідомив міський голова Бершаді Віталій Драган.
Я пишаюсь бійцями, які відважно кров'ю і потом виборюють нашу незалежність. Ви гідні найвищої нагороди, адже ви справжні воїни, Герої. Завдяки вашій мужності, силі духу, професійності наша перемога над російським ворогом наближається з кожним днем. Чекаємо вдома з перемогою, - написав Віталій Драган.
![Двома відзнаками нагородили Захисника з Бершадської громади](/sites/default/files/styles/compressor/1094x720/inline-images/vidvazhniy-zakhisnik-iz-bershadskoi-gromadi-otrimav-dvi-vidznaki-3.jpg?itok=rKteqI1U)
![Двома відзнаками нагородили Захисника з Бершадської громади](/sites/default/files/styles/compressor/1280x685/inline-images/vidvazhniy-zakhisnik-iz-bershadskoi-gromadi-otrimav-dvi-vidznaki-2.jpg?itok=U4n4icoc)
Нагадаємо, військовий Гарматюк Василь Дмитрович з Кинашева, що у Тульчинській громаді, отримав нагрудний знак "Сталевий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ. Про це інформує Тульчинська міська територіальна громада.
Троє військових із Вінниччини нагороджені відзнаками Головнокомандувача ЗСУ - Почесними нагрудними знаками "Золотий хрест". Усі захисники родом з Бершадської громади.
Захисника Бойка Сергія Миколайовича з Тульчинського району нагородили відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України "Хрест хоробрих" посмертно.