Поблизу Торецька загинув радіотелефоніст з Калинівщини
Поблизу Торецька загинув радіотелефоніст з Калинівщини. На полеглого воїна чекали батьки, син та брат.
Про це інформує Калинівська міськрада.
Калинівська громада знову переживає важку втрату. 4 лютого 2025 року внаслідок бойових дій поблизу міста Торецька Покровського району Донецької області загинув наш земляк, захисник України – Іван Іванович Кісер, – йдеться у повідомленні.
Іван Кісер народився 10 жовтня 1990 року у місті Калинівка. Після закінчення школи №1 Іван вступив до Калинівського технологічного технікуму. До початку війни Іван займався власною справою, спеціалізуючись на ремонті мобільних телефонів, та був відомий у громаді як надійний і відповідальний професіонал.
З початком повномасштабної війни Іван був мобілізований до Збройних Сил України та вступив до складу 49 окремого штурмового батальйону «Карпатська Січ», де служив радіотелефоністом управління роти вогневої підтримки. Він з честю виконував свої обов'язки, проявивши відданість і мужність на передовій. Іван загинув, захищаючи Батьківщину, залишивши по собі невимірний біль і сум у серцях рідних і близьких. У вічній скорботі залишилися його батьки, син і брат, – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, на Харківщині загинув захисник з Оратівської громади. Про це інформує Оратівська селищна рада.