Під Погребищем через коротке замикання загорівся комбайн на полі
Минулої доби рятувальники Вінниччини серед пожеж в екосистемах загасили загоряння комбайна, двох сінників та гаража. Обійшлося без травмованих.
Про це 6 серпня інформує ВІТА ТБ з посиланням на Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
За межами Погребища під час збирання врожаю через коротке замикання електропроводки двигуна загорівся комбайн. Полум'я миттєво перекинулося на посіви ячменю, охопивши понад 150 кв. м. Завдяки оперативним діям надзвичайників пожежу вдалося швидко ліквідувати та не допустити її поширення, — йдеться у повідомленні.
У селі Журавне Хмільницької громади через дитячі пустощі з вогнем загорівся сінник — полум'я знищило 10 тонн сіна.

Ще одну пожежу сіна ліквідували в селі Лопатин Самгородоцької громади. Разом із підрозділами ДСНС до гасіння залучалася місцева пожежна команда.
Уже після опівночі в Жмеринці через людську недбалість виникла пожежа в гаражі — вогонь знищив майно власників.





