Під час наступу в Херсонській області загинув 52-річний жмеринчанин

Під час наступу в Херсонській області загинув 52-річний жмеринчанин

22:49 07.09.2022

Під час наступальних дій у Херсонській області загинув на фронті 52-річний Герой-жмеринчанин - Ігор Буратевич.

Про це 7 вересня інформує Жмеринська міська рада.

Ігор Буратевич був патріотом та справжнім сином українського народу для якого Україна була понад усе. Він захищав Україну в 2014 році та в перші дні широкомасштабного вторгнення російських військ на територію нашої країни без вагань знову взяв до рук зброю та встав до лав Збройних Сил України, - читаємо у повідомленні.

Воїн вірно служив українському народу. За Україну, за незалежність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця він віддав найдорожче - життя.

Загинув мужній воїн-оборонець 31 серпня під час наступальних дій у Херсонській області. Серце нашого земляка Ігоря Буратевича зупинилось на 52 році життя, - йдеться у некролозі.

Доброзичливий, щирий, чесний, роботящий та завзятий - таким був та назавжди залишиться в серцях земляків Ігор Буратевич. 

Він був надійною опорою для своїх племінників, ставши для них опікуном після смерті їхньої матері. Тепер його не стало… 

Прощання з Героєм

8 вересня, Жмеринська міська територіальна «живим коридором» зустрічатиме загиблого Героя. Маршрут прямування у село Жуківці: вул.Центральна (від початку села Жуківці) - до будинку, де проживав Герой (вул.Центральна, 64). Орієнтовний час зустрічі героя-земляка, що повертається до рідної домівки на щиті – о 12.00.

  • Прощання з Героєм відбудеться 9 вересня об 11:00 за адресою: село Жуківці, вул.Центральна, 64. Поховають Героя у рідному селі. 
  • Останній шлях мужнього воїна «живим коридором» пролягатиме від будинку, де проживав Герой (вул.Центральна, 64) до Хресто-Воздвиженського Храму в селі Жуківці.

Зустріньмо ж та проведімо востаннє нашого Героя гідно, з пошаною і вдячністю, за мужність і патріотизм, за наш захист, живим коридором слави, - звертаються до односельців у міськраді.

Нагадаємо, Герої Тростянецького краю стояли проти ворога пліч-о-пліч: 3 вересня стало відомо, що 28-річний син загинув, а його батько - важко поранений. Про це інформує Тростянецька селищна територіальна громада.

Читайте також

Ворог атакував Вінниччину - уламки дрона пошкодили житлові будинки
Детальніше
Вінниця прощається з полеглим Героєм Вячеславом Романюком
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше